HASZCZAKI

Syberian Husky - nasz ulubieniec


#1 2009-01-05 11:28:14

Hasky

Gość

Re:Dlaczego jest tak mało popularny canicross w Polsce?

Mnie ciekawi dlaczego jest tak mało popularny canicross w Polsce? nie ma tylu ludzi którzy by biegali czy poprostu brak chęci...? jakie są wasze zdania na ten temat?

P.S. U mnie w Poznaniu wiem tylko tyle,że ja biegam z swoja psiną.I nic po za tym

 

#2 2009-01-05 13:28:12

 haszczak

Administrator

5788206
Skąd: Dolny Śląsk
Zarejestrowany: 2008-04-22
Posty: 1232
Punktów :   
WWW

Re: Re:Dlaczego jest tak mało popularny canicross w Polsce?

Ludzie po prostu nie lubią biegać...cóż tu dużo mówić, niektórzy nawet nie lubią chodzić, tylko by leżeli przed TV albo siedzieli na kompie i wszędzie samochodem


"Kto raz przygarnie Husky, albo nigdy nie powtórzy tego błędu, albo będzie miał ich całą gromadkę."

Offline

 

#3 2009-01-07 00:12:05

Hasky

Gość

Re: Re:Dlaczego jest tak mało popularny canicross w Polsce?

Też w tym jest racji dużo haszczak niestety

 

#4 2009-01-07 16:32:31

AE

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-05-09
Posty: 181
Punktów :   

Re: Re:Dlaczego jest tak mało popularny canicross w Polsce?

Hasky napisał:

Mnie ciekawi dlaczego jest tak mało popularny canicross w Polsce? nie ma tylu ludzi którzy by biegali czy poprostu brak chęci...? jakie są wasze zdania na ten temat?

P.S. U mnie w Poznaniu wiem tylko tyle,że ja biegam z swoja psiną.I nic po za tym

tego posta to traktowac tak w kategorii żartów ... ?

Offline

 

#5 2009-01-07 16:45:48

 haszczak

Administrator

5788206
Skąd: Dolny Śląsk
Zarejestrowany: 2008-04-22
Posty: 1232
Punktów :   
WWW

Re: Re:Dlaczego jest tak mało popularny canicross w Polsce?

AE a dlaczego? W Polsce ogólnie sporty z psami nie są sportami popularnymi i wielu ludzi (piszę tu także o  właścicielach psów) nie ma o takowych pojęcia.


"Kto raz przygarnie Husky, albo nigdy nie powtórzy tego błędu, albo będzie miał ich całą gromadkę."

Offline

 

#6 2009-01-07 18:07:22

AE

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-05-09
Posty: 181
Punktów :   

Re: Re:Dlaczego jest tak mało popularny canicross w Polsce?

głównie dlatego:

Hasky napisał:

P.S. U mnie w Poznaniu wiem tylko tyle,że ja biegam z swoja psiną.I nic po za tym

a nawiązując do tego:

haszczak napisał:

Ludzie po prostu nie lubią biegać...cóż tu dużo mówić, niektórzy nawet nie lubią chodzić, tylko by leżeli przed TV albo siedzieli na kompie i wszędzie samochodem

ja np. tez nie lubie biegac i wszedzie jezdze samochodem, lubie TV i lubie posiedziec przed kompem, no i mam psa/psy. I co z tego? jak ktos nie chce, albo sie nie nadaje to nic tego zmieni. A po co ten ktos ma robic krzywde psu a pies jemu. Złe podejscie do sprawy jest gorsze od braku podejscia.


a czy sporty z psami sa molo popularne? nie wiem, nie wydaje mi sie. Moim zdaniem jest zbyt wielu "slomianych zapalencow'. Troszke tak, a pozniej wycofanie, bo nagle pojawiaja sie inne wazniejsze sprawy - najczesciej czysto ludzkie problemy i zmiany.

Offline

 

#7 2009-01-07 19:03:36

Hasky

Gość

Re: Re:Dlaczego jest tak mało popularny canicross w Polsce?

AE też jest w tym sens i racja i nie chodzi mi o to aby w tym poście rodzic konflikty pomiedzy użytkownikami tego forum,chodzi mi tylko jakie  wy macie zdanie na ten temat...

 

#8 2009-01-07 19:37:06

 haszczak

Administrator

5788206
Skąd: Dolny Śląsk
Zarejestrowany: 2008-04-22
Posty: 1232
Punktów :   
WWW

Re: Re:Dlaczego jest tak mało popularny canicross w Polsce?

AE napisał:

głównie dlatego:

Hasky napisał:

P.S. U mnie w Poznaniu wiem tylko tyle,że ja biegam z swoja psiną.I nic po za tym

a nawiązując do tego:

haszczak napisał:

Ludzie po prostu nie lubią biegać...cóż tu dużo mówić, niektórzy nawet nie lubią chodzić, tylko by leżeli przed TV albo siedzieli na kompie i wszędzie samochodem

ja np. tez nie lubie biegac i wszedzie jezdze samochodem, lubie TV i lubie posiedziec przed kompem, no i mam psa/psy. I co z tego? jak ktos nie chce, albo sie nie nadaje to nic tego zmieni. A po co ten ktos ma robic krzywde psu a pies jemu. Złe podejscie do sprawy jest gorsze od braku podejscia.


a czy sporty z psami sa molo popularne? nie wiem, nie wydaje mi sie. Moim zdaniem jest zbyt wielu "slomianych zapalencow'. Troszke tak, a pozniej wycofanie, bo nagle pojawiaja sie inne wazniejsze sprawy - najczesciej czysto ludzkie problemy i zmiany.

AE  nie wiem jak u Ciebie ale u nas ludzie robią wielke oczy widząc kogoś, kto biegnie lub jedzie na rowerze z psami. Spotkałam się nawet ze stwierdzeniem, że w ten sposób maltretuje się psy
Jeśli chodzi natomiast o rozrywkę - często ludzie stosują TV i komputer "zamiast" ruchu, choć można to wszystko połączyć. Sporty z psami to też rozrywka i przyjemność...


"Kto raz przygarnie Husky, albo nigdy nie powtórzy tego błędu, albo będzie miał ich całą gromadkę."

Offline

 

#9 2009-01-08 21:58:05

Riley S.

Użytkownik

Skąd: Echelon
Zarejestrowany: 2008-05-26
Posty: 54
Punktów :   
WWW

Re: Re:Dlaczego jest tak mało popularny canicross w Polsce?

Zapraszam do lektury: www.mushing.pl!

I wbrew pozorom CC wcale nie jest "mało popularny". Nie wystarczy się rozejrzeć, czy ktoś czasem nie biega na swoim podwórku.
A wiecie ile mamy (Polacy) świetnych zawodników w CC? Którzy osiągają sukcesy na zawodach rangi międzynarodowej?
Może czas otworzyć oczy?


"Here comes the pain...
When bullets are flying, and women are crying"

Offline

 

#10 2009-01-09 10:33:36

 haszczak

Administrator

5788206
Skąd: Dolny Śląsk
Zarejestrowany: 2008-04-22
Posty: 1232
Punktów :   
WWW

Re: Re:Dlaczego jest tak mało popularny canicross w Polsce?

Owszem są tacy, którzy osiągają w CC sukcesy ale sporty z psami raczej nie są propagowane w mediach i z tego powodu wiedzą o nich tylko Ci, którzy się tym interesują. I dlatego uważam, że są mało popularne wśród ogółu a nie wśród tych zainteresowanych.


"Kto raz przygarnie Husky, albo nigdy nie powtórzy tego błędu, albo będzie miał ich całą gromadkę."

Offline

 

#11 2009-01-10 19:00:08

AE

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-05-09
Posty: 181
Punktów :   

Re: Re:Dlaczego jest tak mało popularny canicross w Polsce?

haszczak napisał:

Owszem są tacy, którzy osiągają w CC sukcesy ale sporty z psami raczej nie są propagowane w mediach i z tego powodu wiedzą o nich tylko Ci, którzy się tym interesują.

no takie są realia ...

na popularność, a co za tym idzie masowość jakiejś dyscypliny najbardziej wpływają dwa czynniki (oczywsicie pomijam tutaj zapaleńców i hobbystów):
- niskie koszta
- medialność

a która z dyscyplin z psami jest medialna ?  a która leci po niskich kosztach ?


nawiasem mówiać Sikora zostaje liderem Pucharu Świata w Biatlonie a my oglądamy turniej skoków bez Polaków ...  Piekna dyscyplina (biatlon) a medialnie po prostu nie istnieje.

Ostatnio edytowany przez AE (2009-01-10 19:02:21)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl