HASZCZAKI

Syberian Husky - nasz ulubieniec

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

#31 2008-06-21 14:21:34

Syber

Użytkownik

12951774
Skąd: Podlasie
Zarejestrowany: 2008-06-20
Posty: 36
Punktów :   

Re: Jaka sucha karma karmicie?

Witajcie, ja gorąco polecam karmę Purinę Activ ( dla psów aktywnych ) jest odpowiednio zbilansowana i całkowicie odpowiada psom husky/ innym aktywnym. W dodatku ma jakiś składnik, który zmiejsza stres u psów narażonych na stres/pracujących. W dodatku cenowo jest z nią nienajgożej. Purina produkuje karmy wysokiej jakości więc polecam. DLa zainteresowanych:  poleca firmę ,, szybka karma " z allegro oferująca darmowy dowóz na całą Polskę ( w niecałe 24 h )
Pozdrawiam

Offline

 

#32 2008-07-07 11:48:58

Rashi

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-05-07
Posty: 215
Punktów :   

Re: Jaka sucha karma karmicie?

mowisz o purinie pro plan
czy purinie dog chow?

Offline

 

#33 2008-07-07 13:48:29

 haszczak

Administrator

5788206
Skąd: Dolny Śląsk
Zarejestrowany: 2008-04-22
Posty: 1232
Punktów :   
WWW

Re: Jaka sucha karma karmicie?

A moim coś Acana przestała smakować i od pewnego czasu nie chcą jej tknąć (no, chyba że wymieszaną z mięskiem)


"Kto raz przygarnie Husky, albo nigdy nie powtórzy tego błędu, albo będzie miał ich całą gromadkę."

Offline

 

#34 2008-07-08 16:52:20

Riley S.

Użytkownik

Skąd: Echelon
Zarejestrowany: 2008-05-26
Posty: 54
Punktów :   
WWW

Re: Jaka sucha karma karmicie?

Mój wpiernicza Acanę od półtora roku i tylko raz zastrajkował. 3 dni głodówki przekonały go że karma jednak smakuje tak jak dawniej  :twisted:
Teraz jakoś (tfu tfu) pomimo upałów nie grymasi przy karmie.


"Here comes the pain...
When bullets are flying, and women are crying"

Offline

 

#35 2008-07-09 00:35:51

COLT

Użytkownik

1812817
Skąd: Kraków
Zarejestrowany: 2008-07-05
Posty: 624
Punktów :   

Re: Jaka sucha karma karmicie?

mój COLT je royal canin a teraz robię mu zmiane na eukanube zeby miał jakieś urozmaicenie ale Acane pewnie tez wypróbuje i polecam firme www.krakvet.pl naprawde tanio i sa rabaty polecam właśnie dwa dni temu odkryłam ta stronke


http://www.wilddogsteam.cba.pl

"Pies jest jedynym stworzeniem na ziemi, które kocha cię więcej niż siebie samego" - Josh Billings

Offline

 

#36 2008-07-09 11:45:41

Rashi

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-05-07
Posty: 215
Punktów :   

Re: Jaka sucha karma karmicie?

ja teraz podaje Bewi Dog, jakos wcina ,wiec nie narzekam...a o wiele taniej wychodzi....zobaczymy pozniej co z tego bedzie,narazie nie narzekam :]
Acane Rash ostro wpierniczal :]

Offline

 

#37 2008-08-13 22:57:41

Rashi

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-05-07
Posty: 215
Punktów :   

Re: Jaka sucha karma karmicie?

Znacie jakies opinie na temat karmy ProFormance, Arion, Chicopee ?
Kurcze karmie ta Bewi Dog i narazie nie ma problemu, ale slyszlam niezbyt przychylne opinie na jej temat wiec sie zastanawiam na zmiana
MOze do eukanuby wroce...strasznie potaniala...

Offline

 

#38 2008-08-14 12:59:10

biernat

Użytkownik

668358
Skąd: Podhale
Zarejestrowany: 2008-08-02
Posty: 19
Punktów :   

Re: Jaka sucha karma karmicie?

A ja jestem przeciw karmieniu tylko suchą karmą są różne wersję że karma jest najlepszym rozwiązaniem itp nie dla każdego suchą psy tylko dokarmiam no i daje szczeniakom ale dorosłe dostają urozmaicone jedzenie.Stosuję mięcho ryż duże ilości owoców Tata mi przynosi z hurtowni dobrze jest sobie tak załatwić:)dobrze jest też podawać psom jajka,ser biały jogurty itp daje tez tak zwany suchy chleb dla konia hehe więc karma największą rolę gra w sezonie jak są treningi taki posiłek uzupełniający.Taka dieta sie sprawdza:)


Wyprzedzić czas....Biegać ile sił w łapach.....Wygrać!!!Krew Północy Team ZAPOWIEDZ MIOTU...Siberian husky

Offline

 

#39 2008-08-16 19:26:02

Rashi

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-05-07
Posty: 215
Punktów :   

Re: Jaka sucha karma karmicie?

wiesz jezeli chodzi o mnie....z bilogi bylam kiepska i stosunek jakis weglowodanow do czegos tam jest dla mnie czarna magia....jezeli chodzi o jedzenie- wogole dac mu sucha-bo wiem ile moze zjesc....a gotowane to moge mu 3 michy dac a on i tak chce jeszcze.... ( i tak dzieki mojej mamie co niedziele dostaje gotowane )
chcialam przejsc na surowe miecho...ale moj buraczke nieprzyzwyczajony i wypluwa to
jogurty nat. jajka serek daja-od czasu do czasu :]

Offline

 

#40 2008-08-16 20:29:04

biernat

Użytkownik

668358
Skąd: Podhale
Zarejestrowany: 2008-08-02
Posty: 19
Punktów :   

Re: Jaka sucha karma karmicie?

Moze w tym twoim gotowanym jedzeniu czegoś brakuje nie wiem jak gotujesz u mnie sie takie sprawdza i nie tylko u mnie


Wyprzedzić czas....Biegać ile sił w łapach.....Wygrać!!!Krew Północy Team ZAPOWIEDZ MIOTU...Siberian husky

Offline

 

#41 2008-08-16 21:17:43

AE

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-05-09
Posty: 181
Punktów :   

Re: Jaka sucha karma karmicie?

Rashi napisał:

Znacie jakies opinie na temat karmy ProFormance, Arion, Chicopee ?

ProFormance masz dystrybutora w Chorzowie na Wrocławskiej (zdaje sie) - dla mnie za wysoki stosunek ceny do jakosci ...

Chicopee znajdziesz u Biernackich w hurtowni (chyba że już tym nie handlują) - kiedyś karmiłem i bylem zadowolony ...

Arion - znam tylko z czyichś opinii, a w naturze mam nie rozsiewanie plotek ...


Rashi napisał:

Kurcze karmie ta Bewi Dog i narazie nie ma problemu, ale slyszlam niezbyt przychylne opinie na jej temat wiec sie zastanawiam na zmiana
MOze do eukanuby wroce...strasznie potaniala...

wiesz z karma jest jak w wielu innych tematach - totalny subiektywizm - jednym pasuje drugim nie, oceniaj po swoich psach, psie a nie po czyjejs opinii.

Co do zmian karmy i jej wyboru, dla mnie sprawa jest prosta: siadasz, bierzesz kalkulator, liczysz na ile Cie stac i wybierasz "najlepsze" rozwiazanie. Moim skromnym zdaniem czeste zmiany nie sa dobrym rozwiazaniem.

Offline

 

#42 2008-08-17 15:11:10

Rashi

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-05-07
Posty: 215
Punktów :   

Re: Jaka sucha karma karmicie?

Ze mnie taki sam burak jak z mojego psa- karme je i wszystko jest ok, tylko boje sie ze nie jest dobrze zbilansowana czy cos- a karmie tylko sucha -wiec musi byc zajebiscie dobra by mi pies nie szwankowal....
Najchetniej bym karmila tym bewi dogie i miechem surowym....ale mi  burak nie chce go jesc....jeszcze sprobuje patentu z drugim psem...moze bedzie malpowal i zje rowniez...jak nie to moze wezme nieco drozsza...bo mam wyrzuty sumienia ze na psie oszczedzam....

Offline

 

#43 2008-08-17 21:01:51

AE

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-05-09
Posty: 181
Punktów :   

Re: Jaka sucha karma karmicie?

Rashi napisał:

karme je i wszystko jest ok, tylko boje sie ze nie jest dobrze zbilansowana czy cos- a karmie tylko sucha -wiec musi byc zajebiscie dobra by mi pies nie szwankowal....

po primo to że je to nie znaczy że jest dla niego ok. (psy na ogół nie patrzą co dla nich zdrowe, tylko wpieprzaja to co im najlepiej pachnie - np. ludzkie kupska po schabowym :-)...


widzisz, pare postów wyżej i jeszcze gdzieś piszesz że pies jednak dostaje gotowane plus jakiś nabiał ...  w tym momencie całe bilansowanie masz już rozbite o kant psiej doopy ...

cóż, w karmieniu psa najważniejsza jest konsekwencja, choć wiem że czasem jest z tym bardzo ciezko. Mnie bardzo bawi jak do moich psów podchodzi mój tatuś i z pełnym żalem mówi: "Oj wy biedne pieski, wy nie wiecie co to czekoladka, co to ciasteczko ...", a te patrza jak wryte i na gebach mają wymalowane" "Ale o co chodzi?"

a jezeli chodzi o ceny i jakosc to i tak sie caly czas zastanawiam jaki syf musi byc w suchej karmie skoro w 10 zł za kilo miesci sie koszt produkcji, opakowania, transportu, zarobek dystrybutora, hurtownika i sklepikarza, stanowcza ja i moje psy wolimy za ta sama kase kupic kupe dobrego miecha :-)

Offline

 

#44 2008-08-17 21:21:46

biernat

Użytkownik

668358
Skąd: Podhale
Zarejestrowany: 2008-08-02
Posty: 19
Punktów :   

Re: Jaka sucha karma karmicie?

Samym miechem psy też nie pojedzą ale i karma tez moim zdaniem powinno sie to tak fajnie sobie rozlożyć żeby psiaki na rozbudowanie mieśni dostawały miecho itp ale żeby zapotrzebowac witamin to suchą i takie rozwiązanie uważam za prawidłowe


Wyprzedzić czas....Biegać ile sił w łapach.....Wygrać!!!Krew Północy Team ZAPOWIEDZ MIOTU...Siberian husky

Offline

 

#45 2008-08-18 09:17:44

Rashi

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-05-07
Posty: 215
Punktów :   

Re: Jaka sucha karma karmicie?

widzisz, pare postów wyżej i jeszcze gdzieś piszesz że pies jednak dostaje gotowane plus jakiś nabiał ...  w tym momencie całe bilansowanie masz już rozbite o kant psiej doopy ...

ehhh.....gotowane raz w tyg....a nabial raz na jakis czas ( raz na 2-3 tyg jogurt naturalny)
staram sie go nauczyc jesc miecho surowe ale nie bardzo nam to idzie.....tylko gotowane wcina....
ja juz sie gubie - mam suche- mam problem z glowy
a podajac miecho to nie wiem czy cos jeszcze i ile czegos tam jeszcze i ile w ogole tego miecha podawac....
Poki co walcze by mi miecho surowe jadl

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl