HASZCZAKI

Syberian Husky - nasz ulubieniec


#1 2009-07-31 01:08:51

COLT

Użytkownik

1812817
Skąd: Kraków
Zarejestrowany: 2008-07-05
Posty: 624
Punktów :   

Billa

Chciałam się pochwalić bo dzisiaj (30.07.09) zrobiłam bardzo dobry uczynek i jestem z siebie dumna. Otóż jeździłam sobie na rolkach wokół krakowskich błoń, i zauważyłam hasiora leżącego w trawie koło alejki ale widziałam ludzi na ławce wiec myślałam że jest ich. Później zaczęło się już ściemniać a psiak dalej sam, wiec razem z kolegą podjęłam decyzję że podejdziemy do niego. Najpierw hasior warczał bo się pewnie bał ale powoli podchodziłam dałam mu rękę do powąchania kolega też. Pogłaskałam ja po głowie a kolega sprawdził smycz i na szczęście miała ze sobą adresownik i odkręciłam go, a niestety nie było łatwo i znalazłam nr. ale nie działał był tez adres. Postanowiliśmy poszukać adresu, okazało się że było to bardzo blisko. Znaleźliśmy Pana był w domu na szczęście, zaprowadziliśmy go do suni. Podobno uciekła mu bo sie wystraszyła bo Pan jej spadł z roweru i ona pod koło wleciała i zwiała ze strachu, dodam sunia ma 6lat. Właściciel chciał nas nawet w podzięce zaprosić na piwo No ale wszystko się dobrze skonczyło, sunia trafiła do swojego Pana a nie do schronu a ja mam na koncie dobry uczynek I pomyślałam sobie jacy ludzie są beznadziejni tyle ich przejeżdża i nikt się nie zainteresował...


http://www.wilddogsteam.cba.pl

"Pies jest jedynym stworzeniem na ziemi, które kocha cię więcej niż siebie samego" - Josh Billings

Offline

 

#2 2009-07-31 07:35:18

 haszczak

Administrator

5788206
Skąd: Dolny Śląsk
Zarejestrowany: 2008-04-22
Posty: 1232
Punktów :   
WWW

Re: Billa

To się chwali ale nie ma co w ten sposób oceniać ludzi. Wielu z nich po prostu boi się podejść do obcego psa


"Kto raz przygarnie Husky, albo nigdy nie powtórzy tego błędu, albo będzie miał ich całą gromadkę."

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl