HASZCZAKI

Syberian Husky - nasz ulubieniec


#1 2009-08-24 22:44:06

kostka

Użytkownik

Skąd: gdańsk
Zarejestrowany: 2009-01-13
Posty: 63

husky +husky na dzień dobry...

KOCHANI MOI..
   
spotkaliśmy na spacerze facecika..
psy się nie znają.były na smyczy.
powiedziałam ,że jestem ciekawa że gdyby się je spusciło czy by biły się czy tez bawiły..??
facecik na to ,,,że wpierw by sie biły by sprawdzic kto jest górą i rządzic ma..
he te nasze hasiorki to naprawde mają wilczą naturę.....przypomniał mi się film o wilkach gdzie była takowa sytuacja...
hej naprawde tak zawsze jest??
przeciez na necie czytałam ze hasiorki wzgledem innych psiaków są przyjazne...
czytałam...ale zauważyłam  ze mój psiak ostatnio jak zaczął dojrzewac to fika ostatnio do nowo poznanych psów..

jakie macie zdanie??


pies...niemal jak człowiek ..
bywa i tak że pies ma więcej serca w sobie niż któryś tam z nas...

Offline

 

#2 2009-08-25 01:22:40

Hasky

Gość

Re: husky +husky na dzień dobry...

Kostka moja psica względem nowo poznanych psów to jest łagodna chce się z nimi bawić itp.ale gdy raz wróciłem z 3 dni wakacji z lasu podeszła suka rotrwailera (nie wiem jak to się pisze sorry ) a moja zaczęła swoim hropowatym głosem na nią jakby szczekać...trudno jest mi nazwać,powiedzialbym raczej,że może drugą sukę ostrzegała ale nie jestem tego pewien.Ale ogólne nastawienie co do psów to ma pozytywne wiec luzik....

 

#3 2009-08-25 08:04:13

 haszczak

Administrator

5788206
Skąd: Dolny Śląsk
Zarejestrowany: 2008-04-22
Posty: 1232
Punktów :   
WWW

Re: husky +husky na dzień dobry...

Nasze też mają pozytywne nastawienie do psów. Jeśli nawet jakiś pies je "obszczekuje" to co najwyżej sierść na karku im się jeży ale przechodzą bez warczenia itp.


"Kto raz przygarnie Husky, albo nigdy nie powtórzy tego błędu, albo będzie miał ich całą gromadkę."

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl