HASZCZAKI

Syberian Husky - nasz ulubieniec


#1 2011-12-09 12:53:24

 toluca

Użytkownik

3417426
Zarejestrowany: 2010-12-19
Posty: 261
Punktów :   
WWW

Porada

Chcialabym poznac Wasze zdanie na pewien temat. Zaczne od tego, ze w moim domu zawsze bylo tak, ze mielismy koty, a dopiero potem psy. I koty musialy sie do psow przyzwyczaic. Co nie bylo trudne i bylo OK.

Ale teraz jest tak, ze kota nie mamy. Ale chcielibysmy. Tyle, ze Indy bardzo lubi ganiac wszelkie inne zwierzatka. Choc nie robi im krzywdy. Za kotami goni kiedy uciekaja. Ale kiedy jakis kot siedzi, to podchodzi na jakis metr i nie atakuje, jedynie szczeknie probujac go wystraszyc, zeby zaczal uciekac. Nigdy zadnego kota nie ugryzla, choc miala okazje, jedynie chciala gonic.

I teraz moje pytanie jest takie. Czy myslicie, ze udaloby sie ja przyzwyczaic do obecnosci kota w domu? Jest szansa? Czy lepiej nie ryzykowac?

Offline

 

#2 2011-12-09 20:26:51

 Oliv

Użytkownik

Skąd: Wadowice
Zarejestrowany: 2010-10-27
Posty: 123
Punktów :   

Re: Porada

Moim zdaniem zależy to od psa. Mój Puszek sie przyzwyczajał do każdego nowego kociaka i żyją w zgodzie ale to zależy od psa. Z Rokim byłoby to niemożliwe. Dla niego koty to żywe zabawki.  Jak Indiana nie atakuje kotów to można spróbować. Koty sie przyzwyczają szybko.


Posiadanie psa jest jak tęcza.
Szczenięta są radością na jednym jej końcu.
Stare psy są skarbem na drugim.

Offline

 

#3 2011-12-09 21:45:43

 toluca

Użytkownik

3417426
Zarejestrowany: 2010-12-19
Posty: 261
Punktów :   
WWW

Re: Porada

W sumie mialam kiedys suke przygarnieta z ulicy, ktora tez ganiala koty i nauczyla sie z nimi mieszkac. Tyle ze to byl kundelek, niewiele od kota wiekszy. Tyle, ze to bylo wprowadzenie psa do domu z kotami, a nie odwrotnie. W tym nie mam zadnego doswiadczenia.

Offline

 

#4 2011-12-22 08:46:43

 haszczak

Administrator

5788206
Skąd: Dolny Śląsk
Zarejestrowany: 2008-04-22
Posty: 1232
Punktów :   
WWW

Re: Porada

Wszystko zależy od charakteru psa....


"Kto raz przygarnie Husky, albo nigdy nie powtórzy tego błędu, albo będzie miał ich całą gromadkę."

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl