HASZCZAKI

Syberian Husky - nasz ulubieniec


#1 2012-04-22 16:47:31

Gruszka

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-04-22
Posty: 1
Punktów :   

Problem z żołądkiem - POMOCY !

Witam, mam dość poważny problem z moim psiakiem. Niedawno skończył rok czasu i do tej pory nie było z nim żadnych problemów ale teraz jest coraz gorzej. Ostatnio zaczął wymiotować taką pianą ( żółcią ? ), miał biegunkę i nie chciał nic jeść ani pić, temperatura 40 stopni, przez 3 dni schudł 6 kg ! Był strasznie osowiały i nie chciał wychodzić na spacery wiec bez zastanowienia wzięłam go do weterynarza gdzie stwierdzono niestrawność albo że czymś się zatruł ( staram się zwracać uwagę chodząc z nim na spacery czy nic nie je, nie gryzie, nie liże) Podawano mu przez dwa dni kroplówki i zastrzyki a późnej dalsze leczenie w domu antybiotykiem przez 7 dni, czymś osłonowym i siemieniem lnianym. Po tygodniowej kuracji wszystkie objawy ustąpiły, pies był radosny jak wcześniej. Po 4 dniach znowu zaczął jeść trawę, wymioty, biegunka, ciepły nos. Zaczęłam podawać mu siemię lniane. W dalszym ciągu nie znam przyczyny, wiec co za tym idzie nie mogę zlikwidować jej objawów. Proszę o pomoc !

Offline

 

#2 2012-04-23 07:35:51

 haszczak

Administrator

5788206
Skąd: Dolny Śląsk
Zarejestrowany: 2008-04-22
Posty: 1232
Punktów :   
WWW

Re: Problem z żołądkiem - POMOCY !

Jeśli tylko wymioty i biegunka co mógł coś zjeść czego nie powinien ale chyba trzeba będzie znów do weta się wybrać jeśli objawy nie ustaną. Pies może się odwodnić


"Kto raz przygarnie Husky, albo nigdy nie powtórzy tego błędu, albo będzie miał ich całą gromadkę."

Offline

 

#3 2012-04-25 15:49:23

COLT

Użytkownik

1812817
Skąd: Kraków
Zarejestrowany: 2008-07-05
Posty: 624
Punktów :   

Re: Problem z żołądkiem - POMOCY !

Idź do innego weta, być moze to nie jest zatrucie!! Nie ma co zwlekac jak pies wymiotuje żółcią może to być jakiś problem z wątrobą!


http://www.wilddogsteam.cba.pl

"Pies jest jedynym stworzeniem na ziemi, które kocha cię więcej niż siebie samego" - Josh Billings

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl