HASZCZAKI

Syberian Husky - nasz ulubieniec

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

#1 2013-05-10 11:27:53

pauluna

Użytkownik

Zarejestrowany: 2013-03-19
Posty: 12
Punktów :   

Kilka pytan i problemów.

Witam serdecznie, kilka pytan, które są dla mnie ważne, być może pojawiły się już na forum, więc proszę wybaczyć..

Mam 3 miesięczną suczkę. Wychodzimy już na spacery i załatwia się na nich, alee... w domu też potrafi i to bez żadnego skrępowania.
Wychodzę z nią jak często się da.. po jedzeniu, po spaniu.. wieczorem wychodzimy na długi spacer gdzie może się wybiegać -to mój sposób na spokojny wieczór, gdy Luna wraca zmęczona i idzie spać Rano wstaję a tu cały zestaw..
Szczególnie chciałabym wiedzieć czy wasze psiaki jak były/są w podobnym wieku czy miały cały czas dostęp do wody? Luna ma cały czas miskę ze święzą wodą pod nosem i gdy więcej się napije a robi to często odrazu sika.. mieszkamy w bloku wię schodzenia po schodach co 15 minut gdy Luna pije tez by bylo nie normalne.. nalewac miejsze ilosci wody? Nie mam pojecia jak sobie z tym poradzic.

Druga sprawa na spacerze gdy Luna zalatwia swoja potrzebe - troche mnie to irytuje bo potrafi zrobic kupke ) na srodku chodnika.. przechodzacy ludzie wtedy patrza sie na mnie okrutnymi spojrzeniami..


Czy Husky moze jesc marchewke, swieza, obrana ?

Offline

 

#2 2013-05-10 15:10:57

luki_nni

Użytkownik

Zarejestrowany: 2013-05-10
Posty: 1
Punktów :   

Re: Kilka pytan i problemów.

Ja tez mam pieska który skonczyl 3 miesiące i wszystko co piszesz występuje równiez u mnie mimo ze nie mieszkam w bloku i piec ma większą swobodę w byciu na dworzu to równiez robi w domu. Co do marchwi jak najbardziej wyszytałem o menu dla husky (jajecznica+starta marchewka) wszamał jak głupi , potem byla kiełbasa nadziewana kawłkami marchwi. Teraz jest obrana marchewka pokrojona w plastry bądź kostkę do chrupania

Offline

 

#3 2013-05-11 10:21:29

 haszczak

Administrator

5788206
Skąd: Dolny Śląsk
Zarejestrowany: 2008-04-22
Posty: 1232
Punktów :   
WWW

Re: Kilka pytan i problemów.

Witamy! Nagradzaj ją za każde załatwienie się na dworze, to działa    Dostęp do świeżej wody pies musi mieć zawsze. Marchewka jet ok a po psie należy posprzątać i tyle. Powodzenia i może jakieś fotki wrzucisz?


"Kto raz przygarnie Husky, albo nigdy nie powtórzy tego błędu, albo będzie miał ich całą gromadkę."

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl