HASZCZAKI

Syberian Husky - nasz ulubieniec


#16 2008-12-04 19:34:22

 haszczak

Administrator

5788206
Skąd: Dolny Śląsk
Zarejestrowany: 2008-04-22
Posty: 1232
Punktów :   
WWW

Re: UCIECZKI

No to całe szczęście


"Kto raz przygarnie Husky, albo nigdy nie powtórzy tego błędu, albo będzie miał ich całą gromadkę."

Offline

 

#17 2009-01-15 12:46:53

kostka

Użytkownik

Skąd: gdańsk
Zarejestrowany: 2009-01-13
Posty: 63

Re: UCIECZKI

hihi  bardzo ciekawe historie opisujecie...
Roki jak tylko zobaczy snieg na dworzu   ciągnie mnie niewiarygodnie  że prawie glebe zaliczam,nawet gdy wsciekam sie i ubieram mu kolczatke..
a jak go spuszczam.... o raju   lata jak szalony...w naszej okolicy jest pełno stawów  łak zagajników,które niestety tereny maja z latami zabudowac...
roki nieraz spylił mi za zającem   ostrym sprintem  ale jak na razie wraca  po paru minutach  do mnie...ostatnio pojechalismy do lasu na sanki ze znajowymi...był spuszczony  i szczesliwy z kumplem kundelkiem..  dobrze ze w pore zauwazyłam  bo konie sie do nas zblizały i go złapalismy na smycz...ale nerwa miał bo chciał za nimi w pogon leciec...spuscilismy go po paru minutach prysnał w ich kierunku ale były za daleko i wrócił...
po jakims czasie wyczaił sarny   i znowu nam znikł z pola widzenia.... słyszałam tylko gdzies z oddali  szczekanie....po parunastu minutach wrócił  zziajany..
w domu spał jak zabity do póznego wieczora    hihi


pies...niemal jak człowiek ..
bywa i tak że pies ma więcej serca w sobie niż któryś tam z nas...

Offline

 

#18 2009-01-27 18:27:12

Pepitek

Użytkownik

Call me!
Skąd: BRD
Zarejestrowany: 2008-09-12
Posty: 96
Punktów :   

Re: UCIECZKI

Jak na razie odpukac,to mi jeszcze moja psina nie uciekla(chyba bym oszalala ze strachu).


Pies ! To najwierniejszy przyjaciel czlowieka!!! Jedyny prawdziwy.

Offline

 

#19 2009-01-27 20:24:02

 haszczak

Administrator

5788206
Skąd: Dolny Śląsk
Zarejestrowany: 2008-04-22
Posty: 1232
Punktów :   
WWW

Re: UCIECZKI

Nasze też jeszcze na tak długo nie zniknęły.


"Kto raz przygarnie Husky, albo nigdy nie powtórzy tego błędu, albo będzie miał ich całą gromadkę."

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl