HASZCZAKI

Syberian Husky - nasz ulubieniec

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

#16 2009-08-29 21:48:20

agrypina

Użytkownik

1505194
Zarejestrowany: 2008-08-27
Posty: 186
Punktów :   

Re: Mały prowodyr !

hmmm ja mam  tylko poduszki zdemolowane .. i nie wiem czemu ale tylko te na których ja śpie...  ostatnio pszyłapałam Hadesa jak "ssał" moją poduszke

Offline

 

#17 2009-08-30 14:49:10

COLT

Użytkownik

1812817
Skąd: Kraków
Zarejestrowany: 2008-07-05
Posty: 624
Punktów :   

Re: Mały prowodyr !

Moi wszyscy znajomy maja hasiory w bloku albo kamienicy jedni maja nawet 3 hasiory, 2 koty, żółwia i rybki a maja 3 pokoje i to niewielkie i dają rade a Pamietaj suczka jest zawsze mniejsza niż pies Tylko musiałabyś ją wysterylizowac albo już wziaśc wysterylizowaną ze schroniska


http://www.wilddogsteam.cba.pl

"Pies jest jedynym stworzeniem na ziemi, które kocha cię więcej niż siebie samego" - Josh Billings

Offline

 

#18 2009-08-30 14:55:18

Luna

Użytkownik

11394544
Skąd: Barwice (Zach-pom)
Zarejestrowany: 2008-04-28
Posty: 476

Re: Mały prowodyr !

agrypina napisał:

hmmm ja mam  tylko poduszki zdemolowane .. i nie wiem czemu ale tylko te na których ja śpie...  ostatnio pszyłapałam Hadesa jak "ssał" moją poduszke

Widać najbardziej są do Ciebie przywiązane!!!


Życie jest jak psi zaprzęg. Jeśli nie jesteś na przedzie, widok nigdy się nie zmienia..." - Lewis Grizzard

Offline

 

#19 2009-08-30 15:01:25

amarok

Moderator

Zarejestrowany: 2008-04-23
Posty: 486
Punktów :   

Re: Mały prowodyr !

COLT napisał:

Moi wszyscy znajomy maja hasiory w bloku albo kamienicy jedni maja nawet 3 hasiory, 2 koty, żółwia i rybki a maja 3 pokoje i to niewielkie i dają rade a Pamietaj suczka jest zawsze mniejsza niż pies Tylko musiałabyś ją wysterylizowac albo już wziaśc wysterylizowaną ze schroniska

Jeśli chodzi o schroniska to dzisiaj zaglądałem na "bezdomne szpice" psiaków jest sporo do adopcji haszczaków a jeszcze więcej malamutów

Offline

 

#20 2009-08-31 10:28:19

agrypina

Użytkownik

1505194
Zarejestrowany: 2008-08-27
Posty: 186
Punktów :   

Offline

 

#21 2010-06-18 13:55:58

 morus

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-06-18
Posty: 21
Punktów :   

Re: Mały prowodyr !

Pies/psy demolka ) Szkoda sofy, oj rozumiem ból. Mój skonsumował gumoleum. stwierdziłam, ok, młody wiek, nuda podczas mojej nieobecności, przebolałam. skończył demolować więc zakupiłam nową podłogę wymieniłam, spryskałam czymś tam na listwach zeby go nie korciło do konsumpcji 2 tygodnie fajnie, po 2 tyg wracam z pracy a na podłodze piękna dziura i pies z radością prezentujacy mi kawałek podłogi. zmiękły mi nogi, poszliśmy na spacer.
do tego na koncie ma 2 siodełka od rowera, praktycznie całą bieliznę domowników, młotek,  śrubokręt, krzesła, wszelkie misie mają żywotność ok 15 min, i śmiem go podejrzewać o kabel antenowy (choć ponoć to zjadł kot). Dzieła w opcji wybiegany, więc do dziś nie wpadłam po co to mu ponadto co wyczytałam w jakimś artykule, ze gdy pies gryzie sobie coś wydzielaja mu się endorfiny. Nauczona doświadczeniem od czasu do czasu z porannego spaceru pozwalam przytargać patyk (o ile nie jest konarem), skutkuje nawet.

Ale ogólnie polecam spróbowac spryskać co droższe dla serca sprzęty gorzkim w smaku srodkiem, czynnosc powtarzać co jakiś czas bo jak wywietrzeje to pies niewiele sobie z tego smaku będzie robił.
No, witam.

Offline

 

#22 2011-11-04 15:54:02

Raaszu

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-09-13
Posty: 14
Punktów :   

Re: Mały prowodyr !

Trochę odświeżę temat. Mój Psiak z kolei jest jak na razie grzeczny jeszcze mu się nie zdarzyło by jakiekolwiek meble obgryzał oprócz mojego fotela biurkowego ale też w niewielkim stopniu, żadnych butów nie tknie a wręcz potrafi przynieść jak chce iść na dwór, choć nie zawsze. Ostatnio się sam nauczył, nie wiem skąd, jak ma potrzebę to narobi nie na dywan czy w pokoju ale w łazience na kafelkach. Oczywiście tak się dzieje tylko w nocy gdy wszyscy śpią lub jak nikogo w domu nie ma, bo niestety czasem musi zostać sam. Wcześniej w nocy budził jak miał potrzebę. Tak się zastanawiam może ten okres gryzienia mebli itp dopiero przede mną on ma dopiero 4,5 miesiąca więc nie wiem.

Offline

 

#23 2011-11-15 08:26:14

 haszczak

Administrator

5788206
Skąd: Dolny Śląsk
Zarejestrowany: 2008-04-22
Posty: 1232
Punktów :   
WWW

Re: Mały prowodyr !

Nasza najpierw zajęła się butami...jak zjadła część wersalki to miała więcej niż 4,5 miesiąca....więc wszystko przed Tobą


"Kto raz przygarnie Husky, albo nigdy nie powtórzy tego błędu, albo będzie miał ich całą gromadkę."

Offline

 

#24 2011-11-15 10:31:15

 dziuniaa8989

Użytkownik

Skąd: Toruń
Zarejestrowany: 2011-07-12
Posty: 29
Punktów :   
WWW

Re: Mały prowodyr !

Ja mam hasiorke i dwa koty i jesli chodzi o demolke to koty sa w tym dobre, zawsze jak mnie nie ma co zwala z szafy lub stolu no i drabia rogi wersalki,moim zdaniem jesli twoje psy maja sile na niszczenie kanapy to znaczy ze zamalo spalilas z nimi enegrii na dworze.Duzo ruchy na dworze,maly jescze nie moze trenowac ale dluga linka i na spacer albo z nim troche miegaj,roki itp a duzy rower,potem saniki...no i musza miec zabawki ale pamietak ze zabawki sie nudza wiec kup kolka i chowaj wymieniajac zawsze na cos innego

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl