HASZCZAKI

Syberian Husky - nasz ulubieniec

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

#1 2008-06-27 18:50:25

 haszczak

Administrator

5788206
Skąd: Dolny Śląsk
Zarejestrowany: 2008-04-22
Posty: 1232
Punktów :   
WWW

DOMINACJA U PSÓW

Dominacja u Huskych...


"Kto raz przygarnie Husky, albo nigdy nie powtórzy tego błędu, albo będzie miał ich całą gromadkę."

Offline

 

#2 2008-06-27 22:37:13

Syber

Użytkownik

12951774
Skąd: Podlasie
Zarejestrowany: 2008-06-20
Posty: 36
Punktów :   

Re: DOMINACJA U PSÓW

wiem cos o tym zawsze na spacerach pies idzie przodem, szczeka jak jest głodny - nawet jeśli ma ochotę o 6 rano - szczeka nawet pół godziny, aż wstanę ;/. Gdy zmęczy się na spacerze ciągnie pyskiem za linę, nie chce dalej iść i zatrzymuje się, czasami mnie "lekko" podgryza itp... Psia natura/natura huskiego

Offline

 

#3 2008-06-27 23:17:47

 haszczak

Administrator

5788206
Skąd: Dolny Śląsk
Zarejestrowany: 2008-04-22
Posty: 1232
Punktów :   
WWW

Re: DOMINACJA U PSÓW

U nas młodsza zdominowała starszą i widać to juz na pierwszy rzut oka. Jezeli dostaną jakieś smakołyki to Yuka zabiera Monie wszystko a ta nawet jak warczy to i tak da sobie wszystko zabrać. Mona natomiast na warczenie Yuki odchodzi i odpuszcza


"Kto raz przygarnie Husky, albo nigdy nie powtórzy tego błędu, albo będzie miał ich całą gromadkę."

Offline

 

#4 2008-06-28 21:17:03

minimini

Użytkownik

4415291
Zarejestrowany: 2008-04-28
Posty: 295
Punktów :   

Re: DOMINACJA U PSÓW

Co  będzie u mnie ?? aż strach pomysleć, jedno jest pewne na 100% nie zdominuje żaden z nich mnie 
a to chyba najwazniejsze...
Najgorsze jest jak pies podporzadkuje sobie właściciela, a niejednokrotnie czytajac rozmaite fora odnosze takie wrażenie

Offline

 

#5 2008-06-28 22:07:17

AE

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-05-09
Posty: 181
Punktów :   

Re: DOMINACJA U PSÓW

Syber napisał:

wiem cos o tym zawsze na spacerach pies idzie przodem, szczeka jak jest głodny - nawet jeśli ma ochotę o 6 rano - szczeka nawet pół godziny, aż wstanę ;/. Gdy zmęczy się na spacerze ciągnie pyskiem za linę, nie chce dalej iść i zatrzymuje się, czasami mnie "lekko" podgryza itp... Psia natura/natura huskiego

raczej słabość właściciela a nie dominacja ...


a tak w realu to w kazdym stadzie musi być dominujacy i zdominowany, a co z tego wyjdzie to i tak wina człowieka. Ciekawe kto tak na serio ma twardsza psychike.

Offline

 

#6 2008-06-29 12:59:40

Syber

Użytkownik

12951774
Skąd: Podlasie
Zarejestrowany: 2008-06-20
Posty: 36
Punktów :   

Re: DOMINACJA U PSÓW

często ulegam pięknemu pyszczkowi,... ale nie zawsze, wszystko pod kontrolą

Offline

 

#7 2008-07-02 15:02:45

Riley S.

Użytkownik

Skąd: Echelon
Zarejestrowany: 2008-05-26
Posty: 54
Punktów :   
WWW

Re: DOMINACJA U PSÓW

Syber napisał:

często ulegam

Właśnie o to chodzi: Ty nie możesz ulegać psu.

A konwekwencje każdego jednego "ulegnięcia" ukażą Ci się jak będzie dorosły i nie będziesz w stanie nad nim zapanować.
Tak nie powinno być.


"Here comes the pain...
When bullets are flying, and women are crying"

Offline

 

#8 2008-11-18 11:57:15

Pepitek

Użytkownik

Call me!
Skąd: BRD
Zarejestrowany: 2008-09-12
Posty: 96
Punktów :   

Re: DOMINACJA U PSÓW

Ja niewiem czy to ma cos z dominacja wspolnego ale mysle ze tak.Moj Haszczaczek zaczyna na mnie warczec,cichutko ale jednak!!! I to mi sie nie podoba!!! Jak kaze mu np.wyjsc z pokoju to warknie lekko bo niechce wyjsc. Wtedy lapie go za kark i przygniatam do ziemi,trzymam pare sekund i puszczam.Wganiam go potem za kare do swojego konta i nie pozwalam wyjsc przez jakis czas.Skutkuje. On ma takie fazy,robil tak tez jak mial jakies cztery m-ce i teraz (teraz ma 17m-cy) Moze ktos mi cos poradzi (bo chyba sie nie zrobi jakis agresywny) Normalnie jest grzeczniutki,nigdy mi nic nie zepsul,nie rozrabia jak jest sam,wszystko jest OK.


Pies ! To najwierniejszy przyjaciel czlowieka!!! Jedyny prawdziwy.

Offline

 

#9 2008-11-18 12:38:44

Hasky

Gość

Re: DOMINACJA U PSÓW

Wespe próbowała raz mnie zdominować, kombinowała i nadal kombinuje,robi piękne oczka itp. gdy jem obiad a ja w tym momencie nie patrze na nią tylko jem ignoruje ją.Ostatnimi czasy ma zakaz wchodzenia do kuchni gdy jest obiad śniadanie czy kolacja.Z takiego powodu,że moi rodzice bardzo ale to bardzo łatwo jej ulegają.Wespe Rozumie to i wychodzi z kuchni i kładzie się w przed pokoju i śpi,lub czeka aż ja nie wyjdę.Raz przez moją nie uwagę wskoczyła mi na tapczan,od razu zareagowałem i jej kazałem zejść,ma swoje legowisko i na nim śpi,nie pozwalam W SZCZEGÓLNOŚCI PODCZAS ZABAWY NA KŁADZENIE ŁAPY MI NA KARKU,ani na podgryzanie ucha.Doskonale wie do kiedy może.Nadal próbuje ile może ale już o wiele mniej niż na początku. Teraz jest grzeczną psiną która jeszcze broi

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl