HASZCZAKI

Syberian Husky - nasz ulubieniec


#1 2009-03-04 00:41:22

monika i rika

Użytkownik

5164281
Skąd: Grudziądz
Zarejestrowany: 2008-05-01
Posty: 104
Punktów :   

UWAGA ZŁODZIEJ ZDJĘĆ NA NASZEJ KLASIE

więc sprawa jest taka iż po otrzymaniu linka od użytkownika tego forum (dziekuję za to) z zapytaniem czy na tym profilu nie jest przypadniem zdjęcie mojego psa zaczęłam sprawę drążyć i kilkakrotnie zgłaszać naruszenia tylko do zdjęcia głównego,gdyż galeria była zablokowana.nie przyniosło to jednak efektu gdyz zdjęcie mojego psa -Manfreda nadal było w tym profilu a pies podpisany był jako hasan. napisałam więc komentarz w profilu iż nie zycze sobie umieszczania moich zdjęć i że jest to naruszenie praw autorskich i żadam usuniecia fotek mojego autorstwa moje konto przez oszusta na NK zostało zablokowane.załozylam wiec nowe konto i zaprosiłam do znajomych.w tym samym czasie dostałam wiadomosc od znajomego "hasana" czy to prawda ze to sa moje zdjecia i ze jak to prawda to ma znajomych hakierów ktorzy moga ta sprawe załatwic.odpisalam ze to prawda ze moje i na dowód tego podałam link na portal cooldog gdzie byla ta nieszczęsna fotka.po czym wieczorem okazało się że w profilu ów "hasana" zostały dodane nowe fotki z mojej galerii na NK i z cooldoga. zglosilam naruszenie po raz kolejny, chociaż tym razem mój nerw był jeszcze większy gdzyż na jednym ze zdjęć jestem ja.
ja tak łatwo się nie poddam i jak bedzie trzeba bede codziennie otwierała konta na NK i pisała komentarze w tym profilu
uwazajcie więc na swoje galerię na NK
sa tam jeszcze w galerii 2 zdjęcia nie moich psów lub to jest jeden pies - trudno mi to określić czy to ten sam pies
póki co usunęłam też konto na cooldogu
oto link do profilu OSZUSTA i ZŁODZIEJA PRAW AUTORSKICH
http://nasza-klasa.pl/profile/19248635

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl