HASZCZAKI

Syberian Husky - nasz ulubieniec

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

#1 2009-07-01 19:20:26

agrypina

Użytkownik

1505194
Zarejestrowany: 2008-08-27
Posty: 186
Punktów :   

Gdzie na urlop

słuchajcie własnie zaczełam urlop i chcieli byśmy sobie pojechać gdzieś z psami i tu jest problem bo raczej nie wiele jest miejsc gdzie psiaki będą mie widziane. mamy nasz domek ale hmmm chciało by sie pojechac gdzieś indziej.... Jeśli macie propozycje to chętnie bym skożystała...

Offline

 

#2 2009-07-02 09:40:47

 haszczak

Administrator

5788206
Skąd: Dolny Śląsk
Zarejestrowany: 2008-04-22
Posty: 1232
Punktów :   
WWW

Re: Gdzie na urlop

W Jakuszycach (jeśli ktoś lubi góry) są miejsca gdzie można nocować z psami


"Kto raz przygarnie Husky, albo nigdy nie powtórzy tego błędu, albo będzie miał ich całą gromadkę."

Offline

 

#3 2009-07-02 13:05:22

agrypina

Użytkownik

1505194
Zarejestrowany: 2008-08-27
Posty: 186
Punktów :   

Re: Gdzie na urlop

Haszczak my kochamy góry a możesz coś polecić

Offline

 

#4 2009-07-02 13:05:39

amarok

Moderator

Zarejestrowany: 2008-04-23
Posty: 486
Punktów :   

Re: Gdzie na urlop

Teraz bardzo dużo ośrodków przyjmuje z psami tylko trzeba powisieć na telefonie i poszukać w internecie.
A jeśli nie znajdziesz nic to ja polecam "Zalew Leśniański" nad zamkiem Czocha pole namiotowe tanio psy przy namiocie , na miejscu jest wypożyczalnia sprzętu pływającego (kajaki,łódki,żaglówki chyba był też rower).
  W małym budynku zlewozmywak do mycia naczyń toaleta i prysznice, oprócz tego oczywiście polecałbym zwiedzenie zamku Czocha, rejs statkiem po zalewie a i niedaleko jest Lubomierz i "Muzeum Kargula i Pawlaka"

Offline

 

#5 2009-07-02 13:12:55

Zajra

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-06-27
Posty: 18
Punktów :   

Re: Gdzie na urlop

Ja polecam Zakopane:) teraz jest duzo osrodkow gdzie mozna i z psami:) w jednym duze kopoje zalezy ilo osobowe, kuchnia  dla wszystkich i jadalnia, tak samo toalety ale wszystko w tym samym budynku duzy ogrod gdzie moga psiaki pochasac i piekne chustawki duze drewniane:) po drugiej stronie rzeczka gdzie mozna sie pokapac:):)ja bylam z moja amstaffka i owczarkiem i nikt nie mial pretensji bardzo fajni ludzie:)

Offline

 

#6 2009-07-02 13:44:08

amarok

Moderator

Zarejestrowany: 2008-04-23
Posty: 486
Punktów :   

Re: Gdzie na urlop

agrypina napisał:

Haszczak my kochamy góry a możesz coś polecić

Co do gór to my też kochamy tylko zależy czego szukacie bo ja mogę polecić "Orle" lub Chatkę Górzystów nie ma tam telewizorów, komórki odbierają tylko czeskich operatorów lub wcale w obydwóch przyjmują z psami na miejscu piękna Rzeka Izera i Hala Izerska kawał placu do biegania dla haszczaków całkowite odludzie to miejsce gdzie naprawdę się odpoczywa od cywilizacji.
Jedzenie lepsze w chatce górzystów np. gigantyczne naleśniki z serem i jagodami no i czeskie piwo na orlu piwko nasze ale naturalne nie pasteryzowane zwykłe i z miodem ceny jak to w górach .
Jeszcze jedna zaleta to to że trzeba w obydwa miejsca dojść na piechotę z Jakuszyc orle 5 kmi drugie pięć do chatki, żeby wjechać samochodem trzeba mieć pozwolenie chyba od leśnictwa Szklarska Poręba ale polecam spacer w początkowych kilometrach po lewej stronie widok na skocznie narciarską w Harrachowie

  Fotki choć nie wszystkie na NK

Offline

 

#7 2009-07-02 15:06:05

 haszczak

Administrator

5788206
Skąd: Dolny Śląsk
Zarejestrowany: 2008-04-22
Posty: 1232
Punktów :   
WWW

Re: Gdzie na urlop

To chyba już nie mam nic do dodania


"Kto raz przygarnie Husky, albo nigdy nie powtórzy tego błędu, albo będzie miał ich całą gromadkę."

Offline

 

#8 2009-07-02 18:23:01

agrypina

Użytkownik

1505194
Zarejestrowany: 2008-08-27
Posty: 186
Punktów :   

Re: Gdzie na urlop

no to chyba chopa namówie na chatke górzystów a ceny jak sie windują ?? głównie o nocleg chodzi.. żarełko w to sie da znieśc każdą cene jak dobre

Offline

 

#9 2009-07-02 19:29:52

amarok

Moderator

Zarejestrowany: 2008-04-23
Posty: 486
Punktów :   

Re: Gdzie na urlop

agrypina napisał:

no to chyba chopa namówie na chatke górzystów a ceny jak sie windują ?? głównie o nocleg chodzi.. żarełko w to sie da znieśc każdą cene jak dobre

nocleg 15 zł jeśli masz swój śpiwór a jeśli nie to jednorazowa opłata za pościel 7 zł bez względu na ile dni zostajesz zapomniałem dodać, że prąd jest rzadkością ale to dodatkowy atut wieczory przy świecach mimo tego wszystkiego czasem ciężko tam się wcisnąć.
  Co do żarełka to pamiętam tylko naleśnik xxl - 6 zł
                                                  jajecznica z dwóch jaj z boczkiem i szczypiorkiem - 5 zł
                                                  bigos - 8 zł
są jeszcze kilka zup i ser zapiekany z warzywami spora porcja 14 zł innych nie pamiętam
w jakuszycach zostawia się samochód najlepiej w ośrodku "Biathlon" 5zł za dobę jest tam wypożyczalnia rowerów którymi można dostać się szybciej do chatki


http://www.chatkagorzystow.sudety.it/

http://orleizerskie.biz//

Offline

 

#10 2009-07-09 16:36:17

agrypina

Użytkownik

1505194
Zarejestrowany: 2008-08-27
Posty: 186
Punktów :   

Re: Gdzie na urlop

No to mam problem chatka zapchana na  najbliższe 2 - 3 tygodnie  na sgogu nie chca psów  czyli lipa... pomocy!!!

Offline

 

#11 2009-07-09 23:33:40

Zajra

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-06-27
Posty: 18
Punktów :   

Re: Gdzie na urlop

polecam Zakopane juz juz wczesniej pisalam chatka super na lekkim odludziu rzeczka niedaleko karczmy gdzie mozna usiasc z psem, niedrogo  zjesc piwka Zywiec  sie napic super jak chcesz namiany no napisz to poszperam  w numerach:)

Offline

 

#12 2009-07-10 10:54:17

agrypina

Użytkownik

1505194
Zarejestrowany: 2008-08-27
Posty: 186
Punktów :   

Re: Gdzie na urlop

poprosze o te namiary....

a jak tam z cenami było za pokoje??

Offline

 

#13 2009-07-10 17:19:11

Zajra

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-06-27
Posty: 18
Punktów :   

Re: Gdzie na urlop

za pokoj 15 zl z wlasnym spiworem,kuchnia i lazienka wspolne,bardzo fajnie bylo a numer wieczorkiem jak znajde:)

Offline

 

#14 2009-07-11 13:31:21

COLT

Użytkownik

1812817
Skąd: Kraków
Zarejestrowany: 2008-07-05
Posty: 624
Punktów :   

Re: Gdzie na urlop

Ja polecam RADOCYNE w beskidzie niskim 2,5h od Krakowa, całkowicie odosobnione miejsce od świata znajduje sie tam tylko schronisko nocleg w pokoju bez łazienki kosztuje ok 14zł ze swoim śpiworkiem (w tej cenie korzystanie z łazienki i wc) obiady kolacje śniadania w przystepnych cenach, do najblizszego sklepu jest ok 6km we wsi Wyszowatka. Aby sie dostać do schroniksa jedzie się autem około 20min przez las. Niestety wiem że w radocynie dolnej budują nastepny hotel (tak tam mówi sie na schornisko) i wiem że już nie bedzie tam tak spokojnie jak kiedys, ale mam nadzięję ze to miejsce nie straci swej magi (jeżdze tam już od 11 lat i nigdy mi sie nie znudziło to chyba o czymś świadczy). Może przerazającym faktem dla niektórych jest brak zasiegu w telefonie (jeśli się go chce trzeba sie wybrac na jakas górkę i łapać:) mnie osobiście ten fakt nie przeraza bo można odpoczac od wszystkego. Płynie tam rzeczka zaraz koło schroniska, są miejśca do palenia ogniska jedno jest nawet z zadaszeniem i nazywa się to wiata na małej polance za rzeczką Pokoje z łazienką to chyba koszt 30zł za osobę jesli sie nic nie zmieniło. No i ja sie tam wybieram 7 sierpnia wraz z moimi psinkami. Jeśli ktoś chce namiary pisać A i zapomniałam dodac ze wyrabiają tam pyszne oscypki i niedaleko też wytwarzają ceramikę w tradycyjny sposób


http://www.wilddogsteam.cba.pl

"Pies jest jedynym stworzeniem na ziemi, które kocha cię więcej niż siebie samego" - Josh Billings

Offline

 

#15 2009-07-11 13:32:59

COLT

Użytkownik

1812817
Skąd: Kraków
Zarejestrowany: 2008-07-05
Posty: 624
Punktów :   

Re: Gdzie na urlop

AAAAAAAAA i hitem kuchni schroniska są pierogi ruskie ludzię biora je nawet mrożone żeby miec w domu poprostu palce lizać Mam nadzięję że ładnie zareklamowałam


http://www.wilddogsteam.cba.pl

"Pies jest jedynym stworzeniem na ziemi, które kocha cię więcej niż siebie samego" - Josh Billings

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl