HASZCZAKI

Syberian Husky - nasz ulubieniec


#1 2011-03-15 04:39:31

fiooletowy

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-03-15
Posty: 3
Punktów :   

Husky przestraszona petardami z osiedla obok uciekla w szale.

Witam, dziś gdy bylem na spacerze z moją Dorą (suczka) nagle na osiedlu obok ktoś zacząl strzelać petardami i to dosyć mocno, Dora wręcz nie wiedziala co się dzieje, nie wiem jakim cudem zerwala szelki w doslownie 2 sekundy oraz pobiegla jak szalona przed siebie, próbowalem ją lapać 4godziny, gdy tylko mnie widzi ucieka, liczcie się z tym, że jest to suka po przejściach zabrana z rąk diabla, 4 lata byla trzymana na smyczy, mam ją zaledwie prawie miesiąc polubila mnie i wszystkich do okola, jestem zdziwiony jej uciekaniem ode mnie, spać nie mogę, bo się martwię, 3 razy próbowalem gdy mialem ją na oku, ale niestety już z daleka widząć mnie czy kogoś innnego z rodziny wiala jak się tylko dalo. Co radzicie ? Jak ją zwabić ? Czas leci, wiecznie nie będzie tak latać, boję się o nią pomożcie coś proszę

Offline

 

#2 2011-03-15 12:48:34

 19marta85

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-02-24
Posty: 48
Punktów :   

Re: Husky przestraszona petardami z osiedla obok uciekla w szale.

moze masz kogos z drugim psem i jakby go zobaczyla to mzoe chcialaby sie bawic i wtedy by przyszla ja tak pomoglam znajomej jak jej husky sie z szelek wyplatala wzielam moja lune i dzieki temu ona podbiegla i udalo sie ja zlapac sprubowac nie zaszkodzie a moze nawet sie uda trzymam kciuki

Offline

 

#3 2011-03-15 14:54:08

 Oliv

Użytkownik

Skąd: Wadowice
Zarejestrowany: 2010-10-27
Posty: 123
Punktów :   

Re: Husky przestraszona petardami z osiedla obok uciekla w szale.

Na smakołyki hasky to przekupne psiska za smakołyki zrobią wszystko


Posiadanie psa jest jak tęcza.
Szczenięta są radością na jednym jej końcu.
Stare psy są skarbem na drugim.

Offline

 

#4 2011-03-15 15:22:51

fiooletowy

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-03-15
Posty: 3
Punktów :   

Re: Husky przestraszona petardami z osiedla obok uciekla w szale.

W tym problem, że do tej pory nie pojawia się na osiedlu, czyli gdzieś poleciala, pytalem paru osób, które stale wychodzą tu z psiakami i nikt nic nie widzial. Miasto jest nie male ok. 100tys. mieszkanców, więc szanse marne, że ją znajdę, na dodatek od mojego osiedla idzie tyle różnych ścieżek itp. który dają możliwość, że mogla iść sobie nawet na jeziorko o 5km dalej, Schronisko, straż miejska, policja, wszyscy są powiadomieni, teraz boję się tego, żeby ktoś nie zabral jej zwyczajnie do domu, bo psiak jest naprawdę super i ludzie milo o niej mówili na ulicy. Ehh zalamanie mam od kąd jej nie ma

PS. Pelno psów się kręci wszędzie wokól osiedla, a to bym ją wygnalo, bo wręcz rwie ją do przyjaciól, także stwierdzam, że odbiegla gdzieś dalej...

A dodam, że nie posiadam samochodu i jest mi trudniej jej szukać.

Ostatnio edytowany przez fiooletowy (2011-03-15 15:25:46)

Offline

 

#5 2011-03-15 21:21:30

 19marta85

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-02-24
Posty: 48
Punktów :   

Re: Husky przestraszona petardami z osiedla obok uciekla w szale.

no to nieciekawie miejmy nadzieje ze sie znajdzie bo szkoda psiaka...

Offline

 

#6 2011-03-15 23:17:44

fiooletowy

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-03-15
Posty: 3
Punktów :   

Re: Husky przestraszona petardami z osiedla obok uciekla w szale.

Pytająć po ludziach na osiedlu dowiedzialem się, że kawalek dalej o pewnej porze jakaś pani chodzila z husky i szukala wlaściciela, może zwyczajnie wzięla ją do domu, bo się bląkala, jutro z samego rana idę tam i czekam aż wyjdzie z nią na spacer, oby się udalo

Offline

 

#7 2011-03-16 07:23:50

 haszczak

Administrator

5788206
Skąd: Dolny Śląsk
Zarejestrowany: 2008-04-22
Posty: 1232
Punktów :   
WWW

Re: Husky przestraszona petardami z osiedla obok uciekla w szale.

Oby. Nasza jak nie chciała podejść (bo wiedziała, że już idziemy do domu ) to z łatwością mógł ją złapać obcy człowiek. Do innych podchodziła bez problemu


"Kto raz przygarnie Husky, albo nigdy nie powtórzy tego błędu, albo będzie miał ich całą gromadkę."

Offline

 

#8 2011-03-19 15:26:00

COLT

Użytkownik

1812817
Skąd: Kraków
Zarejestrowany: 2008-07-05
Posty: 624
Punktów :   

Re: Husky przestraszona petardami z osiedla obok uciekla w szale.

Ja jak zaginał pies znajomych rozklejałam ogłoszenia i w końcu się ktoś zgłosił... Mam nadzieję że się odnajdzie cała i zdrowa. I zrób koniecznie ogłoszenia ze zdjęciem jakąś nagrodę wyznacz na pewno się ktoś zgłosi kto ją widział chociaż.


http://www.wilddogsteam.cba.pl

"Pies jest jedynym stworzeniem na ziemi, które kocha cię więcej niż siebie samego" - Josh Billings

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl