HASZCZAKI

Syberian Husky - nasz ulubieniec

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

#1 2011-09-13 14:00:28

KubsonNH

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-09-07
Posty: 5
Punktów :   

Jak poznać kogo z domu Husky wybrał za Pana/Panią?

Jak wiadomo Husky to pies stadny.Słyszałem ze wybiera sobie jednego właściciela a reszta domowników to dla niego stado.Jak poznać kto dla niego jest kim? W sumie ja z nim wszedzie wychodze,wychowuje go itp,ale śpi w pokoju mamy(może dlatego że mu chłodniej) Natomiast rano gdy chce iść na dwór budzi siostre choć to ja z nim zawsze wychodze.Dziwna sprawa i nie umiem tego zrozumiec W sumie słucha sie wszystkich w domu,tyle że ja jestem stanowczy i nie ulegam mu,a dla nich jest maskotką

Offline

 

#2 2011-09-13 15:06:10

COLT

Użytkownik

1812817
Skąd: Kraków
Zarejestrowany: 2008-07-05
Posty: 624
Punktów :   

Re: Jak poznać kogo z domu Husky wybrał za Pana/Panią?

Husky tak na prawdę nie ma jednego pana, dla niego wszyscy domownicy są jak ,,Pan" każdego traktuje równomiernie. Ja mam trzy psy i żaden tak na prawdę nie słucha się mnie w 100% (po częsci tez jest to ich natura bo niepełne posłuszeństwo maja w genach), bo na spacer każdy pies wyjdzie z każdym z domowników. One bardzo szybko przyzwyczajają się do nowego miejsca nowych ludzi. Osobiście nie wiem który pies w domu kogo sobie wybrał na kogo, jakoś w to nie wierze i nie zauważam żeby kogoś traktowali ,,specjalnie". Mnie i chłopaka, można powiedziec lubią najbardziej bo kojarzymy się im, że zawsze idziemy na trening, biegamy, jeździmy na zawody wiec jak nas widza to wiedzą co to oznacza i bardzo się cieszą. Ale ogolnie jak ktoś weźmie smycz i zapyta ich czy idziemy na spacerek to dostają szału


http://www.wilddogsteam.cba.pl

"Pies jest jedynym stworzeniem na ziemi, które kocha cię więcej niż siebie samego" - Josh Billings

Offline

 

#3 2011-09-14 10:52:31

 dziuniaa8989

Użytkownik

Skąd: Toruń
Zarejestrowany: 2011-07-12
Posty: 29
Punktów :   
WWW

Re: Jak poznać kogo z domu Husky wybrał za Pana/Panią?

Ja natomiast widze ze Tessi slucha bardziej mnie,mimo ze w relacjach miedzy ludzkich jestem bardziej ulegla osaba niz moj chlopak to w stadzie ktore tworzymy razem z kotaki i hasiorka to ja rzadze,mysle ze to dla tego ze ja karmie zwierzaki i ja trenuje z Tessi i z nia wychodze na dwor no i co najwazniejsze spadzam praktycznie cale dnie z nia wiec tez czesciek jak cos jest nie tak to krzycze,a chlopak tego wszystkiego nie robi

Offline

 

#4 2011-09-15 15:03:38

 haszczak

Administrator

5788206
Skąd: Dolny Śląsk
Zarejestrowany: 2008-04-22
Posty: 1232
Punktów :   
WWW

Re: Jak poznać kogo z domu Husky wybrał za Pana/Panią?

Najważniejsze, żebyście byli przyjaciółmi   Kochaj psa a on będzie kochał Ciebie...


"Kto raz przygarnie Husky, albo nigdy nie powtórzy tego błędu, albo będzie miał ich całą gromadkę."

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl