HASZCZAKI

Syberian Husky - nasz ulubieniec


#1 2009-04-29 00:02:52

COLT

Użytkownik

1812817
Skąd: Kraków
Zarejestrowany: 2008-07-05
Posty: 624
Punktów :   

airdeilterier

Słuchajcie moj znajomy ma psa rasy airdeilteriera ma on 3 lata suczka i jest strasznie nieposłuszna była już na 2 szkoleniach i nie dało to rezultatów i ostatnio jak uciekła przez ogrodzenie ugryzła kobietę która szła z wózkiem z dzieckiem i teraz siedzi na łancuchu 10m koło domu bo nie ma na nia innej rady. Dodam ze w stosunku do domowników jest bardzo łagodna. Ten mój znajomy uratował ja gdyż jej poprzedni właściciel chciał ja zastrzelić i podejrzewa ze sunia musiała byc ostro bita, u nich jest juz chyba ponad rok. Byli u weterynarza zpaytac sie co z nia zrobic itp a wet powiedział ze sie niegdy jeszcze nie spotkał z agresja u tej rasy. Jeśli ktoś ma pomysły piszcie. A dodam tez że pies w domu ma 2 innych psów jednego owczarka (jakiegośtam) i Husky siostre mojego Lukiego


http://www.wilddogsteam.cba.pl

"Pies jest jedynym stworzeniem na ziemi, które kocha cię więcej niż siebie samego" - Josh Billings

Offline

 

#2 2009-04-29 07:52:19

 haszczak

Administrator

5788206
Skąd: Dolny Śląsk
Zarejestrowany: 2008-04-22
Posty: 1232
Punktów :   
WWW

Re: airdeilterier

Myślę, że niezależnie od rasy większość bitych psów wykazuje oznaki agresji


"Kto raz przygarnie Husky, albo nigdy nie powtórzy tego błędu, albo będzie miał ich całą gromadkę."

Offline

 

#3 2009-05-06 14:26:44

Achaja

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-03-16
Posty: 35
Punktów :   

Re: airdeilterier

No dokładnie...minie sporo czasu zanim się ułoży...to wszystko wymaga cierpliwości i pracy właścicieli. Szkolenia szkoleniami...tu potrzeba codziennej pracy, powtarzania ćwiczeń na posłuszeństwo, nagradzania i wspólnych zabaw. Ogólnie teriery to bardzo aktywne psy, potrzeba im ruchu i zadań do wykonywania...one wręcz pala się do zabawy


mały hasior wieeeelki kłopot, duży Hasior więęęększy kłopot

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl