HASZCZAKI

Syberian Husky - nasz ulubieniec


#16 2008-06-05 08:08:47

AE

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-05-09
Posty: 181
Punktów :   

Re: EWPC 2008

Riley S. napisał:

Aha a o kojcu  wspominałeś przy startach, a starty były w sobotę

taaa... i zdaje sie ze bylo zalozenie zebyscie sie o 30 sekund polepszyli ...

Offline

 

#17 2008-06-05 12:46:16

Riley S.

Użytkownik

Skąd: Echelon
Zarejestrowany: 2008-05-26
Posty: 54
Punktów :   
WWW

Re: EWPC 2008

Nie wiem czy o 30s ale wiem że polepszyliśmy to i tak wielki sukces bo on nigdy nie biegał dwa razy dziennie a już na pewno nie w takich temperaturach Nie masz pojęcia jaka jestem z niego dumna

p.s. może na następnych zawodach poproszę Cię o zmotywowanie mi psa?
Nie no żart, wiem - to moje zadanie


"Here comes the pain...
When bullets are flying, and women are crying"

Offline

 

#18 2008-06-07 21:43:40

ares-ka

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-05-15
Posty: 56
Punktów :   

Re: EWPC 2008

No było na co popatrzeć   Fajna impreza, żałuję że nie mogłam być do końca, ale ślub znajomych....

Psiaki, jak psiaki....dawały z siebie wszystko, choć niektóre głośno dyskutowały......

Wrażenie zrobili na mnie Czesi i ich psy. Ciekawa jestem jak faworyt tej imprezy zakończył zawody? I jaki rekord?

A Zaspa od AE, też nieźle sobie radziła. A niby takie chucherko, ale siłę ma Gratulacje

Szkoda tylko, że w ogóle ta impreza nie była rozreklamowana, nawet w Dąbrowie. Wieczorem poszłam z psem na brzózki (taki nasz lasek) i spotkałam tam trzy haszczaki [jak nigdy). Nikt z nich nie wiedział o zawodach, a każdy z chęcią by popatrzył

Offline

 

#19 2008-06-09 11:43:08

AE

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-05-09
Posty: 181
Punktów :   

Re: EWPC 2008

ares-ka napisał:

Wrażenie zrobili na mnie Czesi i ich psy. Ciekawa jestem jak faworyt tej imprezy zakończył zawody? I jaki rekord?

Brit skończył na 1800 kg, więcej nie musiał, bo konkurencja mu odpadła :-)

Rekord ustanowiła AM Jazda 2550 kg, co jest rekordem polskich suczek.

Nieźle wypadł też jeden Pitbull - 1800 kg i bezwzględne zwycięstwo w psach (z uwagi na masę ciała)


ares-ka napisał:

A Zaspa od AE, też nieźle sobie radziła. A niby takie chucherko, ale siłę ma Gratulacje

jak walnęła prawie 400 kg w 8 sekund to byłem w niezłym szoku ... :-) skończyła na 600 kg (he he he  dolozyla wszystkim polskim pitbullom suczkom)

ogólnie ze swoich pociech jestem zadowolony, kazda sobie coś tam pociagnela (tylko Zima tak troche poza konkurencją) ... ciekawe jak by bylo gdyby coś potrenowaly.

Offline

 

#20 2008-06-09 15:40:33

ares-ka

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-05-15
Posty: 56
Punktów :   

Re: EWPC 2008

AE napisał:

Brit skończył na 1800 kg, więcej nie musiał, bo konkurencja mu odpadła :-).

Szkoda. Ciekawe ile by mu się udało pociągnąć Bo jego rekord jak się nie mylę to 4 tony..


AE napisał:

Nieźle wypadł też jeden Pitbull - 1800 kg

Który to był? Ten brązowy duży? To polski pies?
Ja poszłam po 1050...

AE napisał:

Rekord ustanowiła AM Jazda 2550 kg

A czyja jest Jazda, jak można wiedzieć...


AE napisał:

ogólnie ze swoich pociech jestem zadowolony,  ... ciekawe jak by bylo gdyby coś potrenowaly

To może spróbować w sezonie wakacyjnym...

A tu nasza bohaterka - Zaspa:

http://img237.imageshack.us/img237/7949/cimg1419tc3.jpg

Ostatnio edytowany przez ares-ka (2008-06-09 16:46:09)

Offline

 

#21 2008-06-09 22:16:47

AE

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-05-09
Posty: 181
Punktów :   

Re: EWPC 2008

ares-ka napisał:

Szkoda. Ciekawe ile by mu się udało pociągnąć Bo jego rekord jak się nie mylę to 4 tony..

myślę że w tych warunkach które były w sobote (troszke tor siadł) to bylo wszystko na co go było stac (mial i tak spore problemy zeby to ruszyc)


ares-ka napisał:

Który to był? Ten brązowy duży? To polski pies?
Ja poszłam po 1050...

tak, Gryf jesli sie nie myle, na pewno polski, ale nie wiem skad. w kazdym badz razie inteligencja wlasicieli pozostawia wiele do zyczenia :-)



ares-ka napisał:

A czyja jest Jazda, jak można wiedzieć...

Karol Stainisławski, Tychy, Polska...   nasz ex klubowicz ... dlugi temat ...


ares-ka napisał:

To może spróbować w sezonie wakacyjnym...

zobaczymy za rok ...   cos trzeba w lato robic, bo inczej im tylko zadymy w glowach :-)


ares-ka napisał:

A tu nasza bohaterka - Zaspa:

masz wiecej ?  ja jak zwykle wzialem aparat zeby polezal troszke w samochodzie

Offline

 

#22 2008-06-10 09:32:26

ares-ka

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-05-15
Posty: 56
Punktów :   

Re: EWPC 2008

AE napisał:

tak, Gryf jesli sie nie myle, na pewno polski, ale nie wiem skad. w kazdym badz razie inteligencja wlasicieli pozostawia wiele do zyczenia :-)

Jakoś to nie dziwi, wielu właciceli bullowatych tak ma....

AE napisał:

masz wiecej ?  ja jak zwykle wzialem aparat zeby polezal troszke w samochodzie

Niestety chyba tylko ze cztery udało mi się pstryknąć. Co chwila ktoś właził mi w kadr i dałam sobie spokój....

Offline

 

#23 2008-06-10 20:12:09

Rashi

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-05-07
Posty: 215
Punktów :   

Re: EWPC 2008

nonon ale slicznie na focie wyszla :]
gratuluje ;]
ja mam teraz taki natłok spraw na glowie ze......zapomnialam przyjsc
musze kalendarzyk sobie zalozyc....bo dzis bym na prawko zapomniala dojsc

Offline

 

#24 2008-07-02 22:49:18

atr7

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-07-02
Posty: 2
Punktów :   

Re: EWPC 2008

Witam,jestem właścicielem Pitbulla ,który wabi się Gryf,nazywam się Sikorski Artur i jestem z Katowic.Szukam informacji na temat pucharu EWPC w Czechach we wrześniu.Czy ktoś może mi udzielić jakiś informacji w tym temacie,bądź skierować w odpowiednie miejsce?


ares-ka napisał:

Który to był? Ten brązowy duży? To polski pies?
Ja poszłam po 1050...

tak, Gryf jesli sie nie myle, na pewno polski, ale nie wiem skad. w kazdym badz razie inteligencja wlasicieli pozostawia wiele do zyczenia :-)


Jestem zaskoczony powyższą wypowiedzią ,proszę o wskazanie ,w którym momencie imprezy mój poziom inteligencji tak mocno się obniżył ,że zaczęła to być dla Pana dokuczliwe?PS Jestem jedynym właścicielem Gryfa-nie było nas "kilku" na zawodach.

Ostatnio edytowany przez atr7 (2008-07-02 22:50:46)

Offline

 

#25 2008-07-03 02:32:56

AE

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-05-09
Posty: 181
Punktów :   

Re: EWPC 2008

atr7 napisał:

Witam,jestem właścicielem Pitbulla ,który wabi się Gryf,nazywam się Sikorski Artur i jestem z Katowic.Szukam informacji na temat pucharu EWPC w Czechach we wrześniu.Czy ktoś może mi udzielić jakiś informacji w tym temacie,bądź skierować w odpowiednie miejsce?

strona EWPC 2008

www.ewpcup2008.szm.sk



atr7 napisał:

Jestem zaskoczony powyższą wypowiedzią ,proszę o wskazanie ,w którym momencie imprezy mój poziom inteligencji tak mocno się obniżył ,że zaczęła to być dla Pana dokuczliwe?PS Jestem jedynym właścicielem Gryfa-nie było nas "kilku" na zawodach.

skoro nie bylo kilku to nie bardzo wiem kto był numerem jeden i wlascicielem ...

jesli obrazilem bezpodstawnie to sorry, ale jesli jestes jednym z tych dwoch pajaców, którzy mimo upomnien i normalnej ludzkiej gadki dalej chowali po kieszeniach gryzaki i inne wabiki to moje sorry jest bezpodstawne (pomijam zachowanie poza ringiem i sposób wysławiania się). Jesli po raz pierwszy na tego typu impreze przyjezdza ktoś kto juz na wstepie ma zamiar robic wałki, a pozniej w telewizji mowi jakiego to ma wspaniałego psa "wyjetego prosto z kojca" a te wszystkie puchate miśki to nic nie potrafia to chyba lepiej zostac w domu. Osobiście znam wielu posiadaczy bullowatych, od lat widujemy sie i rywalizujemy na uciagach ale takiego chamstwa jeszcze nie spotkałem i stad mój osąd.

Nawiasem mowiac Gryf jest psem ktory moze sporo osiagnac i wcale nie potrzebuje do tego typowo bullowatych metod, które w EWPC są niedopuszczalne.

Offline

 

#26 2008-07-03 03:03:51

atr7

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-07-02
Posty: 2
Punktów :   

Re: EWPC 2008

Dzięki za link.Gdzie moge znaleźć wyniki z Polski i Słowacji?Chciałbym zobaczyć jak kształtuja się realnie szanse Gryfa na zwycięstwo w cyklu 3 imprez,bo z tego co widziałem w poprzednich latach ,to sa raczej marne;-).Psy ,które wygrywały w swoich klasach miały zazwyczaj od 80pkt w góre,a Gryf jest w stanie maxymalnie zdobyć tylko 60.Niestety na impreze na Słowacji nie pojechałem ,bo startowalismy w ten sam dzien w .....Liptovskim Hradoku na Słowacji;-) na Bulldog show,gdzie Gryf wygrał wszystkie konkurencje;-) i zdobył BestInShow.
PS
W Dąbrowie nie robiłem żadnych "wałków",mój pies jest uczony pracowac na komende ,nie reaguje na gryzak,a ja to ten "największy" czytaj najgrubszy ;-) z reprezentacji bullowatych;-)
Pozdrawiam i prosze abyście nie szufladkowali kogokolwiek ,tylko ze względu na posiadanie psa danej rasy ,bo jest to bardzo krótkowzroczne.

Offline

 

#27 2008-07-03 09:28:56

AE

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-05-09
Posty: 181
Punktów :   

Re: EWPC 2008

atr7 napisał:

W Dąbrowie nie robiłem żadnych "wałków",mój pies jest uczony pracowac na komende ,nie reaguje na gryzak,a ja to ten "największy" czytaj najgrubszy ;-) z reprezentacji bullowatych;-)
Pozdrawiam i prosze abyście nie szufladkowali kogokolwiek ,tylko ze względu na posiadanie psa danej rasy ,bo jest to bardzo krótkowzroczne.

no to skoro jesteś tym najbardziej miśkowatym z ekipy bullowców obecnych w DG to faktycznie nie mialem Ciebie na mysli, jednak koledzy zrobili Tobie i innym bullowcom kiepską opinię ...  dla takich jak oni sa wlasnie imprezy o ktorej pisales (typowo dla bullowatych z Waszymi konkurencjami).

Jak przyjezdza sie goscinnie na zawody do kogos innego niestety trzeba zachowac pewien poziom, a sam przyznasz ze im sie to raczej nie udalo, a do szufladkowania mi akurat daleko. Psi świat czy to bullowaty, czy zaprzegowy czy hodowców jamników to tak hermetyczne srodowiska ze nawet jeden drugiemu wbija kij w oko i nic z tym nie zrobimy.

powodzenia w Czechach i proponuje zwrocic uwage na czeskie i slowackie pitbulle pracujace wedlug regulaminu i zasad EWPC, czasem jest na co popatrzec.

Offline

 

#28 2010-09-03 19:59:41

AE

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-05-09
Posty: 181
Punktów :   

Re: EWPC 2008

W niedzielę pokazowe zawody w Uciągu w okolicach dobrze znanej większości Wysokiej k/Wadowic

my jedziemy sie troszke pobawic ciezarami ...

polecam sie wybrac i zobaczyc cos innego niz tylko bieganie

Offline

 

#29 2010-09-03 21:34:50

 haszczak

Administrator

5788206
Skąd: Dolny Śląsk
Zarejestrowany: 2008-04-22
Posty: 1232
Punktów :   
WWW

Re: EWPC 2008

Daleko


"Kto raz przygarnie Husky, albo nigdy nie powtórzy tego błędu, albo będzie miał ich całą gromadkę."

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl