HASZCZAKI

Syberian Husky - nasz ulubieniec


#31 2011-02-24 20:57:33

syska

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-02-24
Posty: 2
Punktów :   

Re: WYCIE U HUSKY :) (JEST TO DLA MNIE BARDZO WAŻNE)

a i uwielbiam go bardzo i nie oddam go zeby nie wiem co wiec pomozcie

Offline

 

#32 2011-02-25 10:31:30

 Oliv

Użytkownik

Skąd: Wadowice
Zarejestrowany: 2010-10-27
Posty: 123
Punktów :   

Re: WYCIE U HUSKY :) (JEST TO DLA MNIE BARDZO WAŻNE)

A może zaopatrz sie w takie zabawkę do której wkładasz smakołyki i kiedy piesek się nią bawi to od czasu do czasu coś mu z niej wypadnie. Ktoś kiedyś pisał na forum coś takiego jest jeszcze jeden sposób który też kiedyś na forum czytałam... musisz kupić kolegę twojemu haszczakowi 


Posiadanie psa jest jak tęcza.
Szczenięta są radością na jednym jej końcu.
Stare psy są skarbem na drugim.

Offline

 

#33 2011-02-25 12:08:32

 toluca

Użytkownik

3417426
Zarejestrowany: 2010-12-19
Posty: 261
Punktów :   
WWW

Re: WYCIE U HUSKY :) (JEST TO DLA MNIE BARDZO WAŻNE)

Ja nie pomogę, bo mój pies w ogóle nie wyje. A szkoda

Offline

 

#34 2011-02-25 17:24:14

COLT

Użytkownik

1812817
Skąd: Kraków
Zarejestrowany: 2008-07-05
Posty: 624
Punktów :   

Re: WYCIE U HUSKY :) (JEST TO DLA MNIE BARDZO WAŻNE)

Moje tez niestety nie wyją i nie pomoge. Ale mam inne pytanie ,,witam, mam pytanie mam haskiego od nie dawna i nigdy nie zastanawialam sie co to sa za psy" skąd Pani ma psa, i wydaje mi sie że prze adopcją czy kupnem danej rasy kazdy o niej czyta a Husky to specyficzna rasa, niestety wycie maja w genach (nie wszystkie oczywiscie wyją). Najlepiej polecam poczytac całe nasz forum i sie zaznajomic z rasa. Musi Pani być gotowa na to co niesie za sobą posiadanie Huskego Licze że nigdy Pani z niego nie zerezyguje...


http://www.wilddogsteam.cba.pl

"Pies jest jedynym stworzeniem na ziemi, które kocha cię więcej niż siebie samego" - Josh Billings

Offline

 

#35 2011-02-25 21:26:50

 Oliv

Użytkownik

Skąd: Wadowice
Zarejestrowany: 2010-10-27
Posty: 123
Punktów :   

Re: WYCIE U HUSKY :) (JEST TO DLA MNIE BARDZO WAŻNE)

Mój też nie wyje ale za to szczeka a podobno te psy nie szczekają no jak widać "z kim przystajesz takim sie stajesz" u psów chyba tak samo to działa bo mój Puszek szczeka, sąsiada pies rano zawsze daje popis piszczącego szczeku i suczki kolejnych dwóch sąsiadów też lubią szczeknąć jak zobaczą jakiegoś plątającego się po łąkach kundelka. A dzisiaj to już wogóle wszystkie razem zaczęły szczekać i dawać koncert na osiedlu, aż ludzie z domów wyszli sprawdzić co się dzieje.

COLT po przeczytaniu tego forum nie da się zrezygnować z Huskiego ja po przeczytaniu w całości tego forum zadzwoniłam zarezerwować pieska I dzięki Wam mam teraz Rokiego tego małego pożeracza skarpetek


Posiadanie psa jest jak tęcza.
Szczenięta są radością na jednym jej końcu.
Stare psy są skarbem na drugim.

Offline

 

#36 2011-02-25 22:31:29

COLT

Użytkownik

1812817
Skąd: Kraków
Zarejestrowany: 2008-07-05
Posty: 624
Punktów :   

Re: WYCIE U HUSKY :) (JEST TO DLA MNIE BARDZO WAŻNE)

Oliv ciesze się że tak sie stało ja jestem strasznie zakręcona na punkcie Husky i nie wyobrażam sobie innego psa przy moim boku


http://www.wilddogsteam.cba.pl

"Pies jest jedynym stworzeniem na ziemi, które kocha cię więcej niż siebie samego" - Josh Billings

Offline

 

#37 2011-02-25 22:38:26

 Oliv

Użytkownik

Skąd: Wadowice
Zarejestrowany: 2010-10-27
Posty: 123
Punktów :   

Re: WYCIE U HUSKY :) (JEST TO DLA MNIE BARDZO WAŻNE)

No ciesze się że tak się stało z Rokim w domu jest dużo weselej Zawsze radośnie wita każdego kto wróci do domu z pracy czy szkoły i tak aż się miło na sercu robi


Posiadanie psa jest jak tęcza.
Szczenięta są radością na jednym jej końcu.
Stare psy są skarbem na drugim.

Offline

 

#38 2011-02-25 22:44:02

COLT

Użytkownik

1812817
Skąd: Kraków
Zarejestrowany: 2008-07-05
Posty: 624
Punktów :   

Re: WYCIE U HUSKY :) (JEST TO DLA MNIE BARDZO WAŻNE)

hehe znam to moje jak mnie nie widza pare godzin to mnie witaja potem jakby mnie tydzień nie widziały


http://www.wilddogsteam.cba.pl

"Pies jest jedynym stworzeniem na ziemi, które kocha cię więcej niż siebie samego" - Josh Billings

Offline

 

#39 2011-03-05 14:44:04

motejowi

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-03-05
Posty: 3
Punktów :   

Re: WYCIE U HUSKY :) (JEST TO DLA MNIE BARDZO WAŻNE)

Husky z wiekiem się zmieniają, niektóre wyją za młodu, inne na starość, a jeszcze inne mają "okresy" wycia i niewycia. Takie to już są te dzikusy.

Offline

 

#40 2011-03-05 19:17:55

 toluca

Użytkownik

3417426
Zarejestrowany: 2010-12-19
Posty: 261
Punktów :   
WWW

Re: WYCIE U HUSKY :) (JEST TO DLA MNIE BARDZO WAŻNE)

To chyba każde stwożenie tak ma, że się z wiekiem zmienia Np mój kot na starość nauczył się miauczeć Ja osobiście uwielbiam psie wycie, ale nie nakłaniam psa, bo z drugiej strony nie chcę mieć konfliktów z sąsiadami

Offline

 

#41 2011-03-06 00:00:28

 Demoon

Użytkownik

4731248
Skąd: Zawiercie
Zarejestrowany: 2010-07-30
Posty: 74
Punktów :   

Re: WYCIE U HUSKY :) (JEST TO DLA MNIE BARDZO WAŻNE)

Mój Demon sporadycznie wyje,najczęściej na dźwięk mojego telefonu ,ewentualnie czasami gdy obok przejeżdża karetka,no i oczywiście wtedy gdy idę gdzieś np. do sąsiadki,a on zostaje na podwórku i widzi gdzie się wybieram.Jako,że mieszkamy w domu jednorodzinnym to nikomu monologi mojego haszczaka nie przeszkadzają,chociaż gdy czasami rozrabia w nocy to u mnie działa metoda z zabawką ze smakołykami w środku,może na wycie też pomoże.


"Nie bierz uwielbienia swojego psa za ostateczny dowód na to, że jesteś super"

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl