HASZCZAKI

Syberian Husky - nasz ulubieniec

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

#1 2011-08-13 14:21:43

madziula1911

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-03-09
Posty: 5
Punktów :   

Agresja

moja Tina ma już 8 miesięcy i jest agresywna jak chce jej zabrać kość, a dzisiaj pokazała mi zęby i warczała jak chciałam ją pogłaskać jak spała na swoim materacu w domu. nie wiem co się z nią dzieje. POmóżcie

Offline

 

#2 2011-08-16 14:03:52

COLT

Użytkownik

1812817
Skąd: Kraków
Zarejestrowany: 2008-07-05
Posty: 624
Punktów :   

Re: Agresja

Dopóki jest szczeniakiem trzeba niwelować takie zachowania!! Powinnaś jej pokazać że się jej nie boisz nie odsuwać ręki jak pokaże zęby (nie sądzę żeby psiak ugryzł). Jeśli będzie pokazywać zęby możesz powiedzieć stanowczo nie, odejść i spróbować za chwilkę podejść znowu i jeśli nie pokaże zębów to nagrodzić - wydaje mi się to dobrą metodą aczkolwiek mogę się mylić, ja z moimi psami nie miałam takiego problemu. Psiak może tez tak reagowac i pokazywac zęby bo np. chce mieć święty spokój i spać. Z kością może być tak ze to jest jego i broni jej jak świętości. A czy w innych sytuacjach tez przejawia agresję?

Mój Luki czasem poburkiwał jak się go chciało zrzucić z sofy ale to okazywał zwykłe niezadowolenie że się go chce zrzucić


http://www.wilddogsteam.cba.pl

"Pies jest jedynym stworzeniem na ziemi, które kocha cię więcej niż siebie samego" - Josh Billings

Offline

 

#3 2011-08-17 08:10:50

 haszczak

Administrator

5788206
Skąd: Dolny Śląsk
Zarejestrowany: 2008-04-22
Posty: 1232
Punktów :   
WWW

Re: Agresja

Nie masz się co bać, jeśli pokażesz, ze się boisz pies będzie robił co chciał. Spróbuj zabrać kość, może po prostu odwróć jej uwagę na tę chwilę...


"Kto raz przygarnie Husky, albo nigdy nie powtórzy tego błędu, albo będzie miał ich całą gromadkę."

Offline

 

#4 2011-08-24 18:49:49

 Oliv

Użytkownik

Skąd: Wadowice
Zarejestrowany: 2010-10-27
Posty: 123
Punktów :   

Re: Agresja

Eeee... po co zabierać kość? Większość psów broni kości jak świętości mój nie jest wyjątkiem chociaż my pokazaliśmy mu że kości nie zabieramy tylko ją mu przytrzymujemy żeby miał łatwiej gryźć i jest nawet zadowolony Zacznij od tego że nie dawaj kości żeby ją zabrał tylko trzymaj za jeden koniec i niech sobie tak gryzie. potem pogłaszcz i puść kość. Ja tak robiłam parę razy i działało teraz już nie warczy

A jeśli chodzi o to jak pokazać psu że sie jest jego panem ... to nie wiem czy to prawda ale ugryźć w ucho xD ja tak zrobiłam parę razy i już parę miesięcy na mnie nawet cichutko nie zabuczał Oczywiście nie gryzłam mocno bo uszy ma super wrażliwe.


Posiadanie psa jest jak tęcza.
Szczenięta są radością na jednym jej końcu.
Stare psy są skarbem na drugim.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl