HASZCZAKI

Syberian Husky - nasz ulubieniec

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

#16 2008-05-04 18:23:28

minimini

Użytkownik

4415291
Zarejestrowany: 2008-04-28
Posty: 295
Punktów :   

Re: DYSCYPLINY SPORTOWE DLA NAS I NASZYCH ULUBIEŃCÓW

Ja jeszcze nie brałam udziału w zawodach,raz że to za wczesnie na Kinga,a dwa to niestety nie znam nikogo z mojej okolicy kto by się pasjonował sportami związanymi z SH a w pojedynkę zawsze trudniej sie do czegos zabrać

Może tu mi sie uda poznać kogos z okolic Wa-wy kto miałby ochotę na wspólny trening

Offline

 

#17 2008-05-04 18:35:44

 haszczak

Administrator

5788206
Skąd: Dolny Śląsk
Zarejestrowany: 2008-04-22
Posty: 1232
Punktów :   
WWW

Re: DYSCYPLINY SPORTOWE DLA NAS I NASZYCH ULUBIEŃCÓW

Luna napisał:

I dlatego cieszymy się że powstało to forum;)

A my cieszymy się, że ktoś tu w ogóle zajrzał i mam nadzieję, że z czasem będzie nas więcej


"Kto raz przygarnie Husky, albo nigdy nie powtórzy tego błędu, albo będzie miał ich całą gromadkę."

Offline

 

#18 2008-05-04 20:06:36

minimini

Użytkownik

4415291
Zarejestrowany: 2008-04-28
Posty: 295
Punktów :   

Re: DYSCYPLINY SPORTOWE DLA NAS I NASZYCH ULUBIEŃCÓW

Nie wiem w którym dziale powinnam zadać to pytanie,może sporty?? ale chciałam spytac o wystawy
Jeździcie na jakies wystawy?

Offline

 

#19 2008-05-04 21:52:10

minimini

Użytkownik

4415291
Zarejestrowany: 2008-04-28
Posty: 295
Punktów :   

Re: DYSCYPLINY SPORTOWE DLA NAS I NASZYCH ULUBIEŃCÓW

No więc cały czas też tak podchodziłam do tego tematu,że mnie to nie interesuje bo miałam nieciekawe doswiadczenia wystawowe z poprzednim psem-jednym słowem towazystwo wzajemnej adoracji...nic dodac nic ujać
Ciągle wygrywały te same psy a raczej ich własciciele ,mimo niespełniania ewidentych kryteriów wystawowych
jednak tym razem miałabym wielka ochote spróbowac ponownie,king jest psem rodowodowym jednak  do tej pory nie wyrobiłam mu rodowodu w sensie "papierka" bo nie po to go kupowałam
Jednak spróbowałabym raz jeszcze go wystawić,jak ktoś ma jakies doswiadczenia (kotś zupełnie przeicietny tj ja ,nie mega hodowaca )
to poprosiłabym o opinie w tym temacie
pozdrawiam

Offline

 

#20 2008-05-04 22:33:59

 haszczak

Administrator

5788206
Skąd: Dolny Śląsk
Zarejestrowany: 2008-04-22
Posty: 1232
Punktów :   
WWW

Re: DYSCYPLINY SPORTOWE DLA NAS I NASZYCH ULUBIEŃCÓW

Jeżeli chodzi o temat wystaw to chyba musimy poczekać na znawców tematu. Nasze pieski też nie są rodowodowe. Mam nadzieję, że nikomu to nie przeszkadza


"Kto raz przygarnie Husky, albo nigdy nie powtórzy tego błędu, albo będzie miał ich całą gromadkę."

Offline

 

#21 2008-05-04 22:57:16

minimini

Użytkownik

4415291
Zarejestrowany: 2008-04-28
Posty: 295
Punktów :   

Re: DYSCYPLINY SPORTOWE DLA NAS I NASZYCH ULUBIEŃCÓW

Jasne,że nie przeszkadza
Ja zdecydowałam sie na rodowodowego bo takiego miałam kiedyś i nie rozdmuchiwałam za bardzo tego tematu,moze jako osoba poczatkujaca z SH chciałam miec pewnosć że pies będzie ułozony psychicznie i w niczym mnie nie zaskoczy
Jak sie teraz okazało miałam baaaardzo duzo szczęscia,że przez przypadek trafiłam do hodowli własnie tej a nie innej...
Teraz jak sie zdecydowałam na zakup drugiego zaczęłam duzo bardziej sie przyglądac temu co sie dzieje w tym temacie tzn tzw fabrykom SH itp to serio  ale mogłam zakupic psa rodowodowego a jednoczesnie całkiem nie socjalizowanego w odpowiedni sposób nie mówiąc juz o podstawianiu szczeniaków i dopuszczonych przez ZK kryciach kazirodczych...
Miałam baaardzo duzo szczescia w tym wszystkim i mój mit o tzw Rodowodowych szczeniakach został tj by troszkę nadszarpniety
Tym niemniej jak znajde trochę czasu to  wyrobie mu te papiery i zaryzykuję dla czystej zabawy poniewaz dla mnie zawsze bedzie najkochańszy i najpiekniejszy

Offline

 

#22 2008-05-05 15:38:38

 haszczak

Administrator

5788206
Skąd: Dolny Śląsk
Zarejestrowany: 2008-04-22
Posty: 1232
Punktów :   
WWW

Re: DYSCYPLINY SPORTOWE DLA NAS I NASZYCH ULUBIEŃCÓW

Queen napisał:

Tym niemniej jak znajde trochę czasu to  wyrobie mu te papiery i zaryzykuję dla czystej zabawy poniewaz dla mnie zawsze bedzie najkochańszy i najpiekniejszy

To chyba tak, jak dla każdego jego psiaki


"Kto raz przygarnie Husky, albo nigdy nie powtórzy tego błędu, albo będzie miał ich całą gromadkę."

Offline

 

#23 2008-05-07 14:22:03

monika i rika

Użytkownik

5164281
Skąd: Grudziądz
Zarejestrowany: 2008-05-01
Posty: 104
Punktów :   

Re: DYSCYPLINY SPORTOWE DLA NAS I NASZYCH ULUBIEŃCÓW

wracam do zawodów ja byłam pierwszy raz w Paterku w marcu-startowalam z Rika na bajku i tutaj sie pochwalę, że zdobyłyśmy 3 miejsce i wiecie jak to bardzo wciąga!!!!! na jesien na pewno bedziemy śmigac po zawodach...jest tam naprawde fajna atmosfera i mozna poznać duuuużo ludzi,których sie zna z forum na przykład lub z naszej klasy duuużo rzeczy można sie dowiedzieć,nauczyć...wiec mam nadzieje że DO ZOBACZENIA NA JESIEN 

Offline

 

#24 2008-05-07 16:58:12

 haszczak

Administrator

5788206
Skąd: Dolny Śląsk
Zarejestrowany: 2008-04-22
Posty: 1232
Punktów :   
WWW

Re: DYSCYPLINY SPORTOWE DLA NAS I NASZYCH ULUBIEŃCÓW

A ja może w Koszęcinie wystartuję z młodszą w przyszłym roku, na razie nie mogę bo piesek musi mieć więcej niż rok. Teraz tylko popatrzę i obczaję sprawę


"Kto raz przygarnie Husky, albo nigdy nie powtórzy tego błędu, albo będzie miał ich całą gromadkę."

Offline

 

#25 2008-05-07 18:18:01

minimini

Użytkownik

4415291
Zarejestrowany: 2008-04-28
Posty: 295
Punktów :   

Re: DYSCYPLINY SPORTOWE DLA NAS I NASZYCH ULUBIEŃCÓW

monika i rika napisał:

wracam do zawodów

Ja baardzo chciałabym chociaż spróbować wystartować,nie chodzi mi o żadne konkretne miejsce tylko własna satysfakcję,aczkolwiek zdobycie 3 go miejsca to nie lada wyczyn! tylko pomarzyć i to za pierwszym razem. Chyba teżby mnie wciągnęło ,sukcesy są swego rodzaju motywacją
Powiedz mi jak sie przygotowywałas do tego no i na ile wczesniej?
Startowałas z dwoma pieskami czy podpinałas je do kogos?
Moje pytania mogą sie wydać smieszne ( na innym forum chyba by mnie obśmiano ;| ),ale serio  nie mam o tym pojęcia

Offline

 

#26 2008-05-07 21:29:04

monika i rika

Użytkownik

5164281
Skąd: Grudziądz
Zarejestrowany: 2008-05-01
Posty: 104
Punktów :   

Re: DYSCYPLINY SPORTOWE DLA NAS I NASZYCH ULUBIEŃCÓW

zadnych specjalnych przygotowan nie robilam...po prostu treningi jak zawsze co 2 dzien.nie podpinam moich psiaków razem bo malamut wolniej biega-duzo wolniej i nie chce Riki spowalniac.jak mykamy w lasku to w dwójke, i co drugi trening zabieramy Manka.trasa około 6-9km.przede wszystkim na poczatek musisz nauczyc psiaka komend prawo,lewo,prosto,stój itp. ja np mam kilka "swoich" powiedzmy okrzyków,po ktorych Rika wie ze ma szybko biec.aha komend zaczynalam uczyc po prostu na spacerach-zobaczysz jak sie szybko nasze hasiorki ich ucza-jesli Twoj jeszcze ich nie zna.
dla mnie najgorszy byl lekarz....jako zawodnik musisz miec kilka badan-ja mialam tylko podstawowe i poszlam z nimi do lekarza spotrowego...troche pokrecił głową ale dał mi zaswiadczenie ze jestem zdolna do uprawiania sportu teraz chyba od lipca bede chodzila po lekarzach...zaswiadczenia musza byc od stomatologa,laryngologa i okulisty....tak powiedział mi ten lekarz sportowy...
co do mojego miejsca to serio chcialam dojechac TYLKO do mety a tak nam sie udało...qrcze naprawde fajnie tam było

Offline

 

#27 2008-05-07 22:32:25

 haszczak

Administrator

5788206
Skąd: Dolny Śląsk
Zarejestrowany: 2008-04-22
Posty: 1232
Punktów :   
WWW

Re: DYSCYPLINY SPORTOWE DLA NAS I NASZYCH ULUBIEŃCÓW

Gratulacje za 3 miejsce


"Kto raz przygarnie Husky, albo nigdy nie powtórzy tego błędu, albo będzie miał ich całą gromadkę."

Offline

 

#28 2008-05-08 10:17:37

monika i rika

Użytkownik

5164281
Skąd: Grudziądz
Zarejestrowany: 2008-05-01
Posty: 104
Punktów :   

Re: DYSCYPLINY SPORTOWE DLA NAS I NASZYCH ULUBIEŃCÓW

dziekuje i mam nadzieje ze na jesien sie spotkamy na zawodach

Offline

 

#29 2008-05-08 21:53:42

 haszczak

Administrator

5788206
Skąd: Dolny Śląsk
Zarejestrowany: 2008-04-22
Posty: 1232
Punktów :   
WWW

Re: DYSCYPLINY SPORTOWE DLA NAS I NASZYCH ULUBIEŃCÓW

Może pojawimy się tam aby Ci pokibicować, bo ja do roweru się nie nadaję


"Kto raz przygarnie Husky, albo nigdy nie powtórzy tego błędu, albo będzie miał ich całą gromadkę."

Offline

 

#30 2008-05-12 10:13:22

KAIA

Użytkownik

4000096
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2008-05-07
Posty: 5
Punktów :   

Re: DYSCYPLINY SPORTOWE DLA NAS I NASZYCH ULUBIEŃCÓW

Ja na razie biegam z sunią ale jest tak szybka i żywiołowa, że czas pomysleć o rowerze;) No i jak osiągnie odpowiedni wiek to czeka już na nią zaprzyjaźniony zaprzęg

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl