HASZCZAKI

Syberian Husky - nasz ulubieniec


#46 2009-06-29 10:59:11

amarok

Moderator

Zarejestrowany: 2008-04-23
Posty: 486
Punktów :   

Re: załatatwianie sie w domu

ciężka sprawa bo Zajra mieszka w Grecji chyba, że na "bezdomnych szpicach" coś poradzą

http://www.bezdomneszpice.pl/

Ostatnio edytowany przez amarok (2009-06-29 10:59:45)

Offline

 

#47 2009-06-29 11:42:04

Zajra

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-06-27
Posty: 18
Punktów :   

Re: załatatwianie sie w domu

wiec czytalam o husky,ale nie chcialam wzionsc takiego psa do domu pojechalam do sklepu zoologocznego po obroze dla innego psa i jak moj facet zobaczyl Zajre to omalo co sie nie zesiklal,ale byla bardzo chuda bal;a sie wszystkigo bez wody i jedzenia byla przez pare dni:(wiec serce mi zmieklo majac 3-4 miesiace wygladala tragicznie wkleje zdjecie to sami zobaczysie,same kosci i duuze uszy jak nietoperz,i co mialam zrobic?ja tez nie moglam patrzec jak zdechnie za tydzien,kup[ilam ja z mysla ze ja oddam do jakis dobrych ludzi za darmo,ale co/nikt nie chcial takiego chudzielca bo brzydki bo to kundel i takie tam.wiem ze to przykre i teraz odradzam tu w Grecji kupowania tych psow 1 goraco one sie tu goruja w lecie jak jest 47stopni!!

Offline

 

#48 2009-06-29 17:01:23

COLT

Użytkownik

1812817
Skąd: Kraków
Zarejestrowany: 2008-07-05
Posty: 624
Punktów :   

Re: załatatwianie sie w domu

Eh szkoda suni bardzo szkoda psiak sie przywiązuje do właścicela i właściciel do psa a macie ją już rok... Ja rozumiem że grecja to nie najlepsze miejsce dla Haszczaka ale zastanówcie się jeszcze.


http://www.wilddogsteam.cba.pl

"Pies jest jedynym stworzeniem na ziemi, które kocha cię więcej niż siebie samego" - Josh Billings

Offline

 

#49 2009-06-29 22:19:19

amarok

Moderator

Zarejestrowany: 2008-04-23
Posty: 486
Punktów :   

Re: załatatwianie sie w domu

Wracając do gryzienia po rękach to  gdybyś mimo temperatury dała jej mały wycisk to może by jej przeszło może ma za mało ruchu i dlatego pokazuje zęby ?

Offline

 

#50 2009-06-29 22:29:38

Zajra

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-06-27
Posty: 18
Punktów :   

Re: załatatwianie sie w domu

taka manie ma od malego,ale szkoda mi jej bylo mo taka malutka i same kosci z niej byly:(i jak tu szkolic suczke ktora ma 3 miesiace i wazy 1,5 kg??a potem to juz sami wiecie bo fajnie jak tak skubie,no i jeszcze pracowalam na 2 zmiany bo zaplacilam za nia bardzo duzo a trzeba tu jeszcze jakos zyc i nie moglam jej czasu duzo poswiecic,nie bede sie usprawiedliwiac bo to wszystko MOJA wina!!ze teraz taka jest.

Offline

 

#51 2009-06-29 22:53:44

Zajra

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-06-27
Posty: 18
Punktów :   

Re: załatatwianie sie w domu

Nie chce jej oddac!! bo sie przywiazalam do niej ale ona potrzebuje towarzystwa innych psow,a ja jej tego zapewnic nie moge bo tu nikt z psami nie wychodzi psy sa do budy a nie na spacery,tak tu ludzie mowia.no i co zrobie i biedna sama chodzi ja ja spuszcze ze smyczy to sie boje ze ucieknie i juz jej nie znajde bo ktos ja zastrzeli albo zje jakas trutke na psy i zdechnie:(bo tu nie jerst takie zycie jak u Nas jest duzo Ciezej .Tutaj jak widza Mojego psa to uciekaja!!jakby niedzwiedzia zobaczyli haha.Jeseli znacie osobe ktora wziela by Zajre ja oplace samolot i transport,zeby tylko dobrze miala i jakiegos towarzysza zabaw bo widze ze chciala by pochasac z innym psiakiem:)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl